Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kezdjek az életemmel?

Mit kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés

"Nemtudom az életemet" hol rontottam én el...

Kilátástalanul tengődök az életben, sodródok az árral, de eddig sehol nem értem partot. Sok mindent kipróbáltam, hobbik, sport, tevékenységek de egyikhez sem tartozok.

Úgy vélem nekem itt ebben a világban nincs helyem.

Barátaim csak ideig óráig vannak, barátnőm az nincs és még soha nem volt. Ez a legnagyobb hiány az életemben...hogy magányos vagyok. A családon belül is magány van, nem foglalkozunk egymással.

Az iskolában is egyedül vagyok, sajnos egy rakás szar emberekkel vagyok körülvéve. Iskolából hazajövet pedig nem csinálok semmi élő dolgot..fekszek és telefonozok.


Szerintetek hogyan tovább? Most jönnek a kommentek; hogy menj barátkozz..

Nyitott vagyok, nem vagyok visszahúzódó, de mégsem alakulnak ki baráti kapcsolatok. A lányokkal meg szintén sehol nem vagyok. Másoknak havonta másik barátnője van. Állandóan a telefont nyomkodják, és írogatnak, de én még ott is egy senki vagyok mert még távkapcsolatban se vagyok senkivel. Szomorú egy helyzet...mikor megyek az utcán és velem egy idősek a haverjaikkal jól érzik magukat, a csajukkal kézenfogva mennek, csókolgatják egymást...nekem meg sírhatnékom van.

Ti akik hasonló cipőben jártok, mit tanácsoltok?

Hová jártok el egyedül ahol még barátkozni is lehet? (18F)



2017. nov. 17. 21:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Segítő szándékkal írom: érdemes lett volna úgy fogalmaznod, hogy az osztálytársak "keresik a bajt".


Ha ezt olvassák a válaszolók, nem reagáltak volna annyira keményen. Néhány szóval ki lehet fejezni a lényeget.


Egy-egy téma érzékeltetésének különféle árnyalatai vannak. Ezek olykor hangulatkeltő hatásúak...

2017. nov. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia,azóta lett valami? sajnos nekem sincsenek barátaim,én sem tartozok sehová, lehet azért mert én sem keresem a bajt nem iszok,cigizek, drogozok,én is akarnék egy barátot de nekem sem megy ez, ha gondolod nyugodtan írhatsz.

20F

2018. máj. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Aki depressziós, vagy lelki baja van, vagy nem találja a helyét a világban, általában nem érti meg, hogy nem körülötte forog a világ. Amíg baba vagy, te vagy az egyetlen, tied minden figyelem. Aztán lesz testvéred, már ketten vagytok. Aztán oviba kerülsz, már 15-en vagytok. Suliban már csak egy vagy a 30-ból az osztályban. Senki nem bánt, csak nem kapsz elég figyelmet, amit addig kaptál. Az osztályfőnök, a tanár szemében te nem A NAGY EGYEDI VALAKI vagy, hanem az osztály 1/30-ad része. Középiskolában már csak 1/200-ad része vagy az évfolyamnak. Ahogy kikerülsz az életbe és dolgozni kezdesz, már csak a vagy a tízmilló magyarból. Érted? Aki ezt a folyamatot nem érti meg és nem tudja feldolgozni a saját vagy a szülei hibájából, az kezd olyan dolgokat beképzelni, amitől azt várja, hogy felfigyeljenek rá és újra különleges legyen, és jönnek a depressziós, önértékelési gondok. Vagyis a végső tanulság: törődj bele, hogy egy vagy a 7 milliárd földlakóból. Nem vagy sem több, sem kevesebb. Éld az életed és kész. Lelj örömet mindenben, egy finom kajában, egy csókban, egy jó filmben, egy szép állatban, később a tanulmányaidban, a csillagos ég szépségében, mindenben.
2018. máj. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!