Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is érzi néha, hogy nem...

Más is érzi néha, hogy nem tud beilleszkeni, normálisan élni?

Figyelt kérdés

Jelenleg egyetemre és diákmunkára járok. Ez utóbbiért nem rajongok, mert monoton (kassza), de valamiből sajnos meg kell élni.

Néha úgy érzem, nem találom a helyem. Reggel felkelek, bemegyek egyetemre, tanulok, hazajövök, bevásárolok (heti kétszer), megfőzök, tanulok, alszom. Aztán ezt így körbe körbe szombatig, amikor is felkelek, bemegyek dolgozni, hazajövök, alszom. Néha pénteken ugyanez.

Aztán vasárnap megint otthon, főzés, mosás, takarítás, tanulás.

Néha kicsit úgy érzem, mindenkinek tartalmasabb az élete. A többi egyetemista ismerősöm nem dolgozik. Néha én is úgy vagyok az egésszel, hogy ennyi gürcölés van abban, hogy az ember kifizesse a bérletét, étkezést, alap higéniát, néha vegyen egy pulóvert....

Néha olyan, mintha csak az én életem lenne ilyen monoton. És ha másoké is ilyen, hogy nem fásulnak bele?


23N


2017. nov. 17. 21:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

A folyamatos lehetőség keresés a titok nyitja, aki folyamatosan keresi a lehetőségeket, hogy hogyan lehetne jobb az élete, és nem is fél kilépni a komfortzónájából, annál előbb-utóbb úgyis lesz változás.

Akinél ezek nincsenek meg, az beragad a szürke életbe.

2017. nov. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

# 10


Semmi rosszindulat nem volt első hozzászólásban.Másodikban talán, de az is inkább motiválást takart.

Fel kellene fogni a gyapjasagyúaknak, hogy az élet más is lehet, ha tesznek érte illetve nem mindig ugyanazokat a dolgokat csinálják állandóan.Ismétlés 1000x-re...oké, unalmas, de ilyenkor vált az ember, de kevés a diploma is láthatóan hozzá:D


Munka...az csak meló, elvégzi s ott a szabadidő utána, amiről ő maga dönt.Ha azon idő alatt sz@rt sem csinál, magára kell haragudnia. S gyökérség azzal jönni, hogy jaj nincs pénzem...a döntésekhez nem pénz kell, hanem akarat.A célokhoz már lehet, de ha elég kreatív és céltudatos, megoldja...ja, hogy ez fárasztó....akkor ne panaszkodjon a lustája.

2017. nov. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lustaság,ha felismermi,hogy a fiatalsága éveit egy kassza mögött tölti,és öt évig tanul valamit,ami lehet,szart sem ér. Valljuk be,nincs sok egyetem Magyarországon,ami érne is valamit. De mégis,küzdeni kell,és minél hamarabb kilépni ebből a Balkánból egy rendes európai,vagy nem európai helyre. Itt nincsenek lehetőségek,és csak rabszolgamunka van jobbára. Ha nem vagy multi vagy melós rabszolga,hanem mondjuk művész lennél,ha nem hagyod,hogy beolvasszon valami,hipszter szar stílus,csak a csóróság vár. Mindenki mindent ingyen akar,aminőséget nem akarják és nem is tudják megfizetni
2017. nov. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!