Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek normálisan élem...

Szerintetek normálisan élem az életem, jó a napi rendem?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok.Reggel 6.40-kor szoktam felkelni.A suliból 4-re érek haza.Ekkor lepihenek és vagy 5 ig alszom.Ezután számítógépezek vagy 7-ig.Azután nekiülök tanulni vagy 8-ig.Az idő függvényében 10-ig olvasok/tévézek,de legtöbbször együtt a szüleimmel beszélgetünk.10-től 12-ig gépezek ismét,majd lefekszem.Nekem nincs telefonom.Tehát napközben soha sem szoktam telefonozni(A szüleim akartak venni de nekem nem kellet.)Kb. ez a napi programom.Most hogy jön a nyár persze a délutáni alvás után focizni fogok menni és nem gépezni. Szerintetek normális az életmódom ?Kellene rajta változtatnom ?

2015. ápr. 14. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Szintén 15F

Nálam is ilyen egy nap, szerintem teljesen normális

2015. ápr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha így jól érzed magad, akkor biztosan az. :) Amúgy igen, az.
2015. ápr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15 évesen jó ez, 2-3 év múlva ajánlom foci helyett a konditermi edzést.
2015. ápr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sokat gépezel, keveset tanulsz, de ha neked ez így jó....
2015. ápr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Délutáni alvás nem kell. Nem vagy már pici baba. Addig érthető, ha buszozol suliba és ezért a nagy fáradtság, de nehogy már nyári szünetben a nagy semmitevés fárasszon le annyira, hogy a délutáni alvást kötelező jelleggel megtartsd.


Mondjuk éjfélig sem kéne fent lenned, főleg nem gép előtt, mert nyírja a melatonin szinted.


Ez nem életmód, hanem napirend.


Normális életmódba beletartozna a sok víz fogyasztás, egészséges ételek, zöldség, gyümölcs fogyasztás, és a rendszeres sport.

2015. ápr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nyári szünetben soha sem alszom délután.És nekem a napi 1 óra tanulás elég,mert azt mondják jól fog az agyam,így is 9-es 10-eseim(Románia) vannak városunk legszínvonalasabb iskolájában.Van még olyan aki szerint nem jó nekem a délutáni 1 óra alvás ?
2015. ápr. 14. 16:50
 7/10 anonim ***** válasza:
15 éves fiú vagy és nincs mobilod? :o Annyira jó ilyet olvasni de most komolyan.
2015. ápr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mi a baj azzal,hogy nincs mobilom.Mikor leülök gépezni tudom,hogy abban a periódusban fogom elintézni a dolgaimat fb-n yt-n stb.Ha lenne telefonom egész nap azt csesztetném mint a többi kortársam.
2015. ápr. 14. 17:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem baj, pont azt írtam, ha figyeltél volna^^
2015. ápr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Elnézést nem volt ''kappa'' :D
2015. ápr. 14. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!