Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan aki senkit se...

Van itt olyan aki senkit se érdekel, senki számára sem fontos?

Figyelt kérdés

2017. nov. 18. 19:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Még a családom számára sem..Nagyon fojtogató érzés a magány. Nem tudom, hogy még meddig bírom elviselni.
2017. nov. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egyetlen barátom van.Csak őt érdeklem senki mást.Jó szar az élet!
2017. nov. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzetem, mint a 12-es válaszolónak.


Illetve annyiban tér csak el, hogy a baráti kapcsolat révén már egy kicsit tágul a szociális hálóm...

2017. nov. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 FalledAngel ***** válasza:

Véleményem szerint inkább legyen 2-3 barátom összesen, de azok olyanok legyenek, akik nem hagynak ott a bajban, hanem kitartanak mellettem. A tömeghaverok egy idő után lemorzsolódnak úgyis...

Én inkább tanácsolnám, hogy arról az oldalról közelítsd meg a témát, hogy Te egy egyéníség vagy, akinek Te nem felelsz meg, mert nem tud elfogadni olyannak, amilyen vagy, akkor az illető nem érdemel meg Téged semmilyen szempontból.

2017. nov. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Jelen! Tulajdonképpen a családom bedilizett és nem tudom hogy hogy fogom túlélni a nyári szünetet, mert nagyon hiányoznak a barátaim.
2019. júl. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Jelen!
2020. jan. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Néha én is MAGÁNYOSNAK érzem magam.


De aztán rájövök, hogy azért vannak "körülöttem" - csak éppen ki kell lépni a közterületek egyikére...


Ui: a remény hal meg utoljára!

2020. jan. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!