Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Titeket is a külsőtök miatt...

Titeket is a külsőtök miatt vetnek meg?

Figyelt kérdés

Aki magányos, annak valamiféle oka van. Manapság ha már nem vagy vonzó, valami tökéletlenség van a külsővel, az már szàmkivetett? Nekem nagy az orrom :(

Kapok nap mint nap az iskolában véleményt. Persze nem azért írom ezt ide ki, mert sajnáltatni akarom itt magam...

Az a megtapasztalasom, hogy aki külsőleg nem tökéletes mint pl én, már nincs is lehetősége párkapcsolatra. De még barátokra sem igazán. Ezért engem egy külön állatfajnak tekintenek. 18 éves vagyok (fiú). Egyébként ennek ellenére nem vagyok a világ legcsúnyább embere. Szerintetek hogy van ez?

Jár valaki ehhez hasonló cipőben?



2017. dec. 1. 17:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

#10 Nekem volt olyan ismerősöm, akinek nagy orra van (de ettől függetlenül vannak más jó külső adottságai), senki sem szól be neki, sőt sokan dicsérik, szépnek tartják.


Ha annyira zavar a külsőd, akkor sokmindenen lehet változtatni, sokféle képpen lehet valaki szép.

Ha vannak más jó tulajdonságaid, akkor normális ember nem fog leakadni azon, hogy milyen orrod van.. mert a külső nem csak ebből áll. Nekem is vannak hibáim, de szép vonásaim is, sokan ezt nézik inkább.


Szedett-vetett példák nagyorrú szép nőkre.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Amúgy FONTOS kérdés lehet, hogy azok akik téged kritizálnak, azok annyira tökéletesek? Én sokszor tapasztalom, hogy főképp olyan emberek kritizálnak, akiknek nehezebb inkább saját magukra nézniük. Mert vannak ott is problémák bőven.. Érdekes módon, akiket szépnek tartok, azokra kevésbé jellemző, hogy másokat oltogassanak.

2017. dec. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
69%
Tudom miről beszélsz kedves kérdező. Normális arcom van, de vörös a hajam, és sajnos olyan általános iskolába jártam, ahol szinte minden percben emiatt bántottak. Annyi, de annyi bántást, megalázást kaptam azokban az években, hogy egész életemre visszahúzódóvá, lelkibeteggé tett. Az egyik lány nagyon odavolt értem, de a bántások miatt nem mertem hozzá közeledni, mert attól féltem, lehet csak átverés, hogy bohócot csináljanak belőlem. Sajnos lelkileg nagyon meg tudják törni az embert, ha állandóan sértésekkel bombáznak és rugdosnak, mint egy kóbor kutyát.
2017. dec. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Metionin ***** válasza:
96%
Aki olyan szinten van agyilag, az megvet, kiközösít bármiért ami csak létezhet. Én kamaszkoromban nagyon csúnya voltam de már azelőtt is ki voltam közösítve mert szegények voltunk és pont gazdag osztályba kerültem. Mára mondhatni kikupálódtam de az ilyen idióták mindig találnak az emberen kivetnivalót, van aki lenéz mert sovány vagyok, van aki azért mert fekete a hajam, van aki azért mert autista vagyok és néha fura dolgokat csinálok, van aki a kedvenc zenémet nem bírja, van akinek meg az nem tetszik hogy szeretem a szakadt farmert lánccal. Ha megnézed, az ilyen sekélyes emberek épphogy nem tökéletesek, engem is mindig egy kövér és ronda csaj bántott az iskolában. Csak ők valahogy torz tükröt tartanak otthon. Ezeknek sosem lehetsz elég tökéletes, így a legjobb megoldás egy jó nagy adag leszarom tabletta a jobb fajtából.
2017. dec. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én olyan közösségben voltam, ahol elfogadták bárkinek a külsejét, inkább személyiség miatt ítélkeztek.
2017. dec. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
95%
Én lány vagyok (19) és nekem nagyon nagy orrom van. Mégis van egy barátom, aki nagyon szépnek tart, vannak barátaim, és soha senki nem tesz megjegyzést az orromra, maximum nagyon ritkán, de azt se kritikusan, és sokszor hozzáteszik, hogy jól áll. Úgyhogy tényleg nem valószínű, hogy ettől függ a dolog kedves kérdező, engedd el ezeket a füled mellett. Ha nem foglalkozol ezekkel a megjegyzésekkel vagy max te is nevetsz rajta, egy idő után abbahagyják:-)
2017. dec. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszokat!
2017. dec. 2. 10:26
 17/22 anonim válasza:

Nem olvastam el a legtöbb kommentet, szóval ha már írták akkor bocsi.


Valamit szólj vissza nekik hogy: Oké.

Érdekfeszítő tény volt. stb... és állj tovább. Mondjuk rám nem mondanak ilyeneket, de én valószínűleg ezt mondanám. Ha meg még végül neked jönne/jönnének csoportba akkor az már csak ő kárára/kárukra(meg a tiedre is persze egy kicsit) megy. Ha inkább nem vagy olyan beszólogatós/bátor típus akkor csak sétálj el mellettük vagy hagyd ott őket.

2017. dec. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
63%
Az hülyeség, hogy aki külsőleg nem tökéletes, annak nincs esélye párkapcsolatra. Nézz már egy kicsit körül a világban: csak külsőre tökéletes párokat látsz, ismersz? Mert én nem.
2017. dec. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
48%
Azért azt lássuk be emberek, hogy nagyon sokan, főleg a középiskolában eléggé a külső alapján ítélik meg az embert.
2017. dec. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom miért pontozták le a #19est , teljes mértékben igaza van...a legtöbb kölök ilyen.


Kérdésre:

Nekem bőven kijárt ezekből, kövér , ritkàs hajú , gyenge srác voltam...gondolom eltudod képzelni mennyit szekáltak.

Teljesen elvoltam keseredve, hogy nem lesz soha senkim mert rusnya vagyok...aztán hirtelen lett párom. Én ekkor jöttem rá, hogy habár rosszab esélyei vannak az embernek ha nem “szép” de az nem azt jelenti, hogy örök magányra vagy ítélve.Habár már nem vagyok olyan ótvar kinézetű mint régen :D de még most sem vagyok egy Sean Connery és mégis mióta lett önbizalmam, vannak kapcsolataim, barátaim.

Ugyan ez a helyzet azzal is ha valakit vernek a suliban, ha egyszer visszaüt, és végre kiáll magáért akkor békén fogják hagyni.

2017. dec. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!