Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Titeket is a külsőtök miatt...

Titeket is a külsőtök miatt vetnek meg?

Figyelt kérdés

Aki magányos, annak valamiféle oka van. Manapság ha már nem vagy vonzó, valami tökéletlenség van a külsővel, az már szàmkivetett? Nekem nagy az orrom :(

Kapok nap mint nap az iskolában véleményt. Persze nem azért írom ezt ide ki, mert sajnáltatni akarom itt magam...

Az a megtapasztalasom, hogy aki külsőleg nem tökéletes mint pl én, már nincs is lehetősége párkapcsolatra. De még barátokra sem igazán. Ezért engem egy külön állatfajnak tekintenek. 18 éves vagyok (fiú). Egyébként ennek ellenére nem vagyok a világ legcsúnyább embere. Szerintetek hogy van ez?

Jár valaki ehhez hasonló cipőben?



2017. dec. 1. 17:02
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

#20 Hála Istennek! :)

Én a #19-esnek zöld pipát adtam, egyetértek amit írt.

2017. dec. 4. 17:59
 22/22 anonim ***** válasza:
53%
Engem is elítélnek a kinézetem miatt, és a külsőm az egész eddigi életemben akadályozott minden téren. (Jelenleg is.)
2017. dec. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!