Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki nem elégedett az életével,...

Aki nem elégedett az életével, az miért nem?

Figyelt kérdés
Mit remélt, és miért nem jött össze?

2017. dec. 4. 19:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Az élet ellehetetlenített engem. Bűnronda vagyok, és nem elérhető számomra a szerelem, sőt még a szeretet sem.

Valamint kiderült, hogy az egyetlen barátom se tart barátnak engem. Az emberi kapcsolatok egyszerűen nem elérhetőek számomra.

Tisztában vagyok azzal, hogy sokan szenvednek fizikailag, amely magával vonzza a lelki szenvedést is. Nem szeretnék önző vagy hálátlan lenni, de egyre nehezebb elviselni az eddig átélt lelki sérelmeket, valamint a magány érzését. Értéktelennek érzem magam...

2017. dec. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem vagyok elég motivált.


Szar középiskolába jártam, gyenge alapokkal...

Alkotni akarok, de nincs hozzá tudásom. A legjobb éveimet elbasztam a semmire ahelyett hogy normális dolgokat tanultam volna és nem tartanék itt.

+ mások szabályozták döntéseimet, hogy mit hogy.

2017. dec. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nincs elég pénzem.
2017. dec. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Életképtelen vagyok. Ennyi. Azt nem értem, hogy miért nem támogatják az öngyilkosságot. Bemegyek a kórházba, kitöltök egy papírt, kapok egy injekciót és elalszom örökre. Ennyi. De sajnos nincs ilyen.
2017. dec. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ma 14:01 Az elet egy ajandek!
2017. dec. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Fülzúgásom van(cseng a fülem 0-24)+ visual snow("zajosan" látok) és ezekre ma még nincs gyógymód. 24 vagyok és nem akarom igy leélni az életemet,főleg,hogy tudom milyen volt amikor ezek az egészségügyi problémák még nem voltak az életemben.A legrosszabb,hogy már nem tudok mit tenni ezügyben..Ti legalább változtathattok az életeteken..Én meg lehet hogy igy maradok egy életen át.Örülnék egy barátnőnek is.
2017. dec. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
elég jó sikereim vannak, elég sokat elértem és haladok előre, viszont van az életemben egy olyan terület amin hiába dolgoztam sokat kudarc övezi, most erős vagyok és boldognak érzem magam, de nem vagyok elégedett azzal a területtel...nagyon nem!
2017. dec. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!