Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi értelme van az életnek ha...

Mi értelme van az életnek ha ronda vagyok?

Figyelt kérdés
Az élet minden területére rányomja ez a bélyegét. Lányok rám se néznek, az emberek mindenhol bunkók velem, barátaim nincsenek, szüleim szerint is egy lúzer vagyok, semmi önbizalmam a jövőre nézve, gyakran gondolkozom hogy jobb lenne végezni magammal, senkinek nem hiányoznék ebben biztos vagyok, de nem merem megtenni. Tanuláshoz sincs semmi motivációm, mivel tudom hogy örökre egyedül maradok. Az én életemben tényleg nincs semmi jó, soha nem is volt. És még csak 20 éves vagyok rengeteg évet kell még végigszenvednem, mi értelme van ennek?
2017. dec. 6. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Nézd, a legtöbb dolog amit leírtál, nem a rondaságodból következik. Senki sem bunkó azzal, aki nem jóképű, de igényes a megjelenése és ha belső szempontjából fel tud mutatni valami extrát, még a lányok is észreveszik.

És ha már itt tartunk, nem azért tanulsz, hogy legyen valakid, hanem, hogy később meg tudj élni belőle. :)


Szóval ez van, fogadd el és lépj tovább. Nincs igazság, muszáj a mostani adottságaiddal érvényesülni mert a siránkozás csakis lefele viszi az embert.

2017. dec. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Van értelme az életednek! Találd meg az örömöt valamiben, mindegy, hogy miben. Én se büszkélkedhetek a külsőmmel, mostanában a jó sorozatokbak, könyveknek élek, de lehetne akár sport, tudomány, zene, utazás, bármi ami érdekel. És ki tudja, egyszer lehet találkozol valakivel, akinek úgy tetszel, ahogy vagy. Nem szabad feladni. :)
2017. dec. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

Te szerencsétlen, egészséges vagy?

Ha igen, mi a tökömet sopánkodsz, hogy nem vagy díszfat???

Mindenki jó valamiben, hiszen látod a legbénábbat még a média is felkarolja s milkós tufa lesz belőle...a többiről meg nem is beszélve, amit nyer ezzel...

Csináld a dolgaidat, sz@rj le minden lenézőt s lesz eredménye csak nem kell tutyi mutyiskodni meg nyafogni...

Építsd fel stílusod, legyen egyéniséged, kisugárzásod...fejleszd személyiséged...bocsi, ha erős lett..

2017. dec. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tegnap volt egy kérdés, idemásol9m az ottani válaszom, nálam rondább nem lehetsz...:


Sokat tűnődtem rajta, moért van az, hogy legjobb barátom, aki kimondottan jóképű, csak mindig furán fejezi ki a gondolatait, egész életében szívott, minden osztályban kiközösítették, szekálták, szivatták, utált mindenhol... és, hogy én, aki alacsony vagyok, kövér, és szódásszifon szemüvegem van, miért van, hogy igaz minden új közösségben az elején mindig szekáltak, aztán mindig összehaverkodtam mindenkivel, 17 évesen volt már barátnőm, akire mindenki irigykedett mert jó csaj volt, hogy hogy lehet, hogy nem én vagyok kiközösítve, hanem ő, hogy lehet, hogy én eljutottam a mérnöki diplomámig és jólfizető állásom van, ő pedig egy kocsmában pultos...

Nos nemrég láttam ezt a videót, elgondolkodtam akkor és magunkra ismerek benne...

[link]

2017. dec. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

NÉzd, ha a szüleid nem tartanak sokra, és mindig ezt éreztették veled, akkor biztos lehetsz abban, hogy minden kudarcod a nem létező önértékelésedből fakad, nem a külsődből. a jó hír, hogy a külsőn csak bizonyo shatárig lehet változtatni, az önértékelésed viszont fejleszthető és fejlesztened is kell magadban! Ez persze nem ilyen egyszerű, kérj segítséget, legyen az pszichiáter, pszichológus, életút-tanácsadó, bárki, aki elérhető számodra. Én jó szívvel azt tanácsolom, hogy erre ne sajnáld a pénzt, teremtsd elő. Az viszont már saját tapasztalat, hogy ahogy változik az önmagadról alkotott képed, úgy fog változni az emberek hozzáállása is feléd, és egyébként valószínűleg a külsőd is változni fog, ha csak annyiban, hogy emelt fővel fogsz járni és magabiztos, önmagát értékesnek tartó ember benyomását kelted, már az is siker!


Tanuláshoz nem motiváció kell, ahnem érdeklődés egyébként, azt tanuld, ami érdekel.

2017. dec. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

hú bakter,az ilyen kérdéseket nem szeretem.SZÁLLJ FÖL A BUSZRA/vonatra,hagyd ott az egészet!!!


idefigyelj,mindenkinek van egy párja,teremtett neki a mindenható úri időparadoxon.neked is teremtett.az igazi bodogság nem jön házhoz keresni kell.


UI.:ne légy onygilkos

2017. dec. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
értékes vagy :) és van értelme.. kívánom, hogy ezt felismerd :) ha van kedved, írhatsz..:) bárcsak segíthetnék valahogyan ezt megértetni veled
2017. dec. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Régen rettentő ronda voltam, a szüleim is az arcomba vágták, többször kiközösítettek az iskolában. Első sorban rájöttem, hogy igényesebben kell öltöznöm, a hajamat is egy fodrász segítségével helyrehoztam, a változásra pedig felkapták a fejüket az emberek és most igen sokak szerint jól nézek ki. Lettek barátaim. A legfontosabb az igényesség!
2017. dec. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy így érzed és tudom jól, hogy nehéz leszarni mindent/mindenkit, de tényleg próbáld meg. Mindenkinek szüksége van társaságra, viszont ha tényleg így viselkednek a környezetedben az emberek és nem veszik észre magukat, akkor jobb, ha azon töröd a fejed, hogyan jöhetsz el onnan minél hamarabb. Esetleg tovább tanulhatnál egy másik városban. Persze nehéz és mellete még dolgozni, meg minden, de az biztos, hogy lefoglalna és eszedbe nem jutna a régi életed, nem fogsz szenvedni és találsz barátokat is. Mert sikereket fogsz elérni és pozitívabban fogod látni a világot. Csak ahhoz el kell felejtened ezt, amiben most vagy.
2017. dec. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!