Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme tovább így élni?

Van értelme tovább így élni?

Figyelt kérdés
Egy nagy feneketlen gödörben vagyok. Nincs kiút. értelmetlen az egész lét úgy, ahogy van. Van egy olyan párom aki akkor hagy cserben amikor a legnagyobb szükségem enne rá. Mindig akkor fordít hátat. Vesegörccsel fekszem, és nincs aki ajtót nyitna rám. A gyermekeim is magukkal vannak elfoglalva. Van értelme továbbígy? szürke minden.

2017. dec. 4. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
A szürkeség nem rossz hisz nincs kifejezetten senki aki utálna
2017. dec. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
Igen, van értelme élni. Van Isten, aki rólad is akarna gondoskodni, kérdés, hogy te akarod e. Vannak gyerekeid, akiket szerethetsz. Van otthonod, nem fázol.
2017. dec. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Hány éves vagy?
2017. dec. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Tanulj meg kommunikálni, senki nem gondolatolvasó. Ha az a bajod senki nem foglalkozik veled akkor azt el lehet mondani felnőtt módjára a másiknak, és mit ad isten lehet kapsz egy listát vissza, hogy neki mi baja és miért nem ér rá veled foglalkozni.
2017. dec. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van. Kidobod vagy ott hagyod a parod. Elkezded magad becsulni, megszeretni, elni es ha ugy gondolod, hogy kell es talalsz meltot, osszejohetsz egy normalis parral megint, de nem szuksegbol hanem azert, mert szeretitek es becsulitek egymast. Amugy felhivhatod a mentoket vagy haziorvost. Majd ok rad nyitjak az ajtot, kapsz orvosi segitseget.
2017. dec. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van értelme. Ilyen rokonokat ne sajnálj. Keress új közösséget segítőket. Akár itt a neten. Szerintem mély depressziós vagy. Amit érzel, nem a valóság. Kérj lelki segítséget. Nekem is volt. Enyhébb antidepik is nagy csodát tesznek. Nem ördögtől valók. Ne add fel! Kitartás! Elmúlik. Túl leszel rajta. Eddig is eljutottál. Erős vagy.
2017. dec. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is volt vesegörcsöm, de én képtelen voltam mindenre, írogatni a Gyk-ra meg főleg nem.
2017. dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel mindenki megölhetné magát, akinek vesegörcse van (vagy esetleg rákja, remélem, nem bántalak meg, ha azt mondom, hogy ez a rosszabbik eset). De mindenesetre elgondolkodtatna, hogy ha a rosszban nincsenek mellettem és nem segítenek nekem, akkor a jóban miért vagyok velük?
2017. dec. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És mit tettél ami miatt nem foglalkoznak veled a gyerekeid? Csak úgy senki nem hagyja magára a szüleit.
2017. dec. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hogy mit tettem? Felneveltem mind a négyet nagy szerettel és odaadással. Ha kellett játszópajtás,vagy ápolónő vagy lelkisegélyszolgálat voltam épp mire volt szükség, a szakácsnő,a takarítónő, a mosónő, persze a munka mellett. A fálydalmas az hogy túl elfoglaltak a saját életükkel,szerelmükkel... stb ami nem lenne egyáltalán probléma ha meglátnák hogy mikor van rájuk vagy a segítségükre szükség.Sajnos én meg nem vagyok az a segítségért kiabáló típus.Tudom, lehet hogy jobb lenne. És tisztelettel megkérem a kedves hozzászólókat,semmi szükségem nincs a rosszindulatú kommentekre.
2017. dec. 4. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!