Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki mit csinál ma? Korot nemet...

Ki mit csinál ma? Korot nemet írjatok én már most halálra unom magam.21F

Figyelt kérdés

2017. dec. 11. 07:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
58%
suliba megyek. Most utolsó hét van, pótzhk, zhk, és egy vizsga is már lesz. Ha ezt a hetet túlélem, akkor már talán rendben lesznek a dolgok.
2017. dec. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
netezek, majd snookert nézek
2017. dec. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
86%
Bejöttem a melóhelyre itt fogok egész nap gyakorizni. Aztán megcsinálom az angol leckémet. Ebédelek, majd az utolsó pár órát kínszenvedve kibírom. Ne vessetek meg, de nincs semmi teendőm, csak itt kell lennem. Enélkül halálra unnám magamat én is. Este, ha nem purcantam ki az unalomtól megyek edzeni.
2017. dec. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Kávéztam,Hajat mostam,böngészek meg játszok a neten,utána olvasok,ebédelek, kávézok,netezek,tanulgatok a hétvégi fősulira,estefelé séta,elmegyek a boltba meg a nagymamámhoz,hazafelé még egy kört sétálok,itthon filmezés a neten vagy olvasok,éjfél körül fekszek.
2017. dec. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Dolgozni megyek
2017. dec. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

vezetek tárgyalásra, megdumáljuk, jövök vissza, pár telefon, mosok...kb


24f

2017. dec. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
61%
Képzésen voltam, takarodj te is vagy tanulni vagy dolgozni.
2017. dec. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Gyerekekkel felkeltem reggel - szerencsére most anyósom tudja hozni-vinni a nagyobbikat oviba, mert nagyon hideg és szeles az idő. Elindítottam a nagyot, a kicsit is felöltöztettem, indítottam neki versikés videót (imádja őket megtanulni és énekelni, már mondókázik is velem angolul :)), adtam neki hamit. Főztem, mostam, takarítottam. Ezzel mindig elmegy a délelőtt, még a jobb napokon is. Gyerekek kicsit anyósnál lesznek, dél óta ott vannak. Én most pihizek, aztán kellene még mosott ruhákat pakolni. Most bosszankodtam, mert a lasagne alsó rétegén kemény maradt a tészta - pedig direkt tovább hagytam bent. Ez a mai nem túl mozgalmas nap igazából. Kicsit még unatkozom is. Az idő is rossz. Remélem, legalább férjem hazaér ma hamarabb.


24/N

2017. dec. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Itthon vagyok, betegen. Iszom a mézes teát (pfúj!) és fújom az orrom. Meg félpercenként tüsszögök nyolcat. Közben megsütöttem a kaját, elmosogattam és rendet raktam.

29N

2017. dec. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Ma szabadnapos voltam. Reggel kicsit lustálkodtam, rendrakás, gyakorizás (néha segítek embereken priviben, most is kaptam nagy köszönetet, jól esett), aztán hivatalos ügyintézés, vettem új cipőt (Árkád-Skechersben eladó hölgy tök kedves volt aki segített ^.^), kondizás, kaja, itthon kis gyakori, holnapra összedobok melóba kaját, online game* picit 1 óra, majd megyek vissza powerwalkolni most nem terembe(imádom, kikapcsol), majd este max még egy 1-2 óra game* oszt fekvés, mert megyek vissza melóba hatos váltásra (24-es szoli) -.- Kollégáért meg nekem kell mennem ótóval, szal 4.40-es kelés majd reggel.


Evridzs déj of máj szingöllájf szinsz lászt brékáp. :D

39F


*NEM WOW :D 1 játék maradt meg stabilan amit ilyen casual jelleggel nyomok (Diablo III). Régen: EU top ranglistás HC játékos voltam (1 kari, 1 életed van). Ma már koca softcore játékmód (végtelen élet), ritkásan. Már nem tudok úgy rápörögni. :)

2017. dec. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!