Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak masok is rajtam kivul,...

Vannak masok is rajtam kivul, akik egyedul erzik magukat?

Figyelt kérdés
Anno sokan kikozositettek es sajnos most sem igazan megy a baratkozas, pedig probalkozok. Volt, olyan is, akikvel a mult nezeteltereseit probaltam megbeszelni, semmi sikerrel. Felek attol, hogy egyedul maradok. Se kapcsolatom nem lesz sem barataim. Elni sincs kedvem.

2017. dec. 11. 10:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
semmi nem tart örökké-> az egyedüllét sem. Sablon duma lesz, de próbáld meglátni ebben is a lehetőségeket. Például több időd marad magadra. Tudsz többet olvasni, filmezni, tanulni ezt-azt, sportolni.. Egyébként a legtöbb amit megtehetsz, hogy nyitott maradsz, és adsz magadnak lehetőségeket ismerkedésre új emberekkel.
2017. dec. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt :) Jelenleg minden energiamat a munkara forditom, tulorazok ezerrel. Csak bennem van felsz, hogy sosem lesz jobb, illetve konnyebb. Anno eleg zarkozott szemelyiseg voltam. Mar nyitottabb lettem. Voltak rossz donteseim, nem gondolom, hogy mindenben en lettem volna a hibas. Nagyon egyedul erzek magam.
2017. dec. 11. 11:02
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy véletlenül Bak horoszkópu?Altalában õk szoktak igy járni.
2017. dec. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem. Nem Bak a horoszkopom.
2017. dec. 11. 11:09
 5/15 anonim ***** válasza:
Több éve.:D
2017. dec. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Utolso tobb eve vagy ugyanebben a cipoben? Es hogy eled meg?
2017. dec. 11. 12:27
 7/15 anonim ***** válasza:

Rossz, mert az egész fiatalkorom egyedül élem le. Megcsobban a motivációm néha emiatt. Csak önmagamért teljesíthetek, ami ideig óráig megy, de jó lenne ha valaki még adna motivációt.

A vágyam hogy jobban teljesítsek. Most ilyen tartalék üzemmódban vagyok. Meg idegileg elfáradok és sokat pihenek, hogy erőm legyen.

2017. dec. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
En is egyedul elem le. Neha en is banom, hogy sokszor en voltam hibas dolgokert, sajnos ezt azt idoszakot mar nem lehet helyrehozni, pedig ujrakezdenek mindent.
2017. dec. 11. 13:34
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy saját magadat okolod és lehet,hogy nem is te voltál a hibás?


En is ugyanebben a cipõben járok, amióta a negativ,gonosz,rossz indulatu embereket kiiktattam az életembõl, egyedül maradtam.Mindig arra törekedtek,hogy hogyan tudnak lehuzni.Mindig megpróbáltam velük kedves, jó indulatu lenni, dicsértem õket és én az ellenkezõjét kaptam mindig.

2017. dec. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Volt, hogy en is belekeveredtem hulyesegekbe. Mar nem akarok sok baratot, csak parat, de inkabb egy igazit, de nem hiszem, hogy lesz, nehezen bizok az emberekben. Ismerkedes is nehezen megy mara multbeli serelmek miatt. Utolso, hany eves vagy?
2017. dec. 11. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!