Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mire jo a szerelem ha a vége...

Mire jo a szerelem ha a vége csak fájdalom?

Figyelt kérdés
Azt nem értem hogy a a parkapcsolat az igen tenyleg szep dolog mert boldog vagy az adott szemelyel de ha szakitotok az ugye bár fajdalmas mire jo ez?
2017. dec. 16. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
A viszonzatlan szerelem a szakításnál is jobban fáj lelkileg, ennélfogva maga a szerelem is értelmetlen. Az élet igazságtalan.
2017. dec. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mire jó? Azonkívül hogy fáj, keményen önismeretre is tanít.Ha halványul a fájdalom,bölcsebben lépsz tovább.
2017. dec. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert amíg tart, addig a legjobb érzés amit el tudsz képzelni. Egyszer mindennek vége, ez örök törvény.
2017. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Maga a viszonzatlan szerelem főleg a masik felnek elmondod hogy te szereted es o el utasit az a fajdalmasabb maganal a szakitasnal is ez igy van
2017. dec. 16. 21:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Arra, hogy ne haljunk ki, szóval objektíve semmire...
2017. dec. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én már 22 éve ezen gondolkozom...

Akkor volt az első igazi kapcsolatom, ami viszonzatlan szerelem volt.Azóta sem sikerült feldolgozni. Volt újabb kapcsolatom, de szerelmes nem voltam azóta.

Ja, bölcsebb leszel...

De mi az egész értelme???

Ha hiszel a reinkarnációban, az a lélek újra eljön, és vagy te okozol neki fájdalmat, vagy boldog kapcsolatot sikerül kialakítani vele...

Tudom,hogy ez nagyon lila, de nekem ezzel a magyarázattal könnyebb együtt élni a fájdalmas emlékekkel.

2017. dec. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
teljesen meg értelek
2017. dec. 18. 19:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ott baj van, ha a szerelem véget ér, akkor szakítás jön. Az a jó kapcsolat, ha a szerelem múlása után megmarad a szeretet, kötődés.
2017. dec. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Uristen, nem birom ezt a pozitiv gondolkodasmodot, ami a kerdesedbol aramlik!!! Tul nagy a dozis. sos
2018. febr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!