Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem akar senki valóban...

Miért nem akar senki valóban ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mindenki eljátssza a nagy magányost, sajnáltatja magát, neki mennyire rossz és nincs kihez szóljon. Szívesen menne helyekre, szívesen túrázna, de nincs kivel. Aztán mikor hívom, gyere, találkozzunk, akkor hirtelen nem ér rá, már nem is magányos, most dolga van és még más kifogások hada. Ezek szerint csak nekem hiányoznak valóban a személyes kapcsolatok, másnak egyátalán nem, mert folyton a kibúvót keresik. Másnak jó az internet, vagy igazából mindegy, mert csak divatból magányos.

2017. dec. 17. 16:45
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan szeretik sajnáltatni magukat és hiába írom találkozunk beszélgessünk, max 1-2 válasz és letojnak. Én idősebb korosztály vagyok mint a többség, egyedül vagyok és keresek ha összejön egy találkozó, nagyon örülök mint majom a testrészének!:) A nett egy személytelen világ itt nem kell válaszolni, sőt megköszöni netán a segítséget, én nem nagyon tudom megszokni, de sajnos ez van. Most is keresek akivel majd el tudnák menni kirándulni, vagy egy beszélgetés erre érig találkozni, de ez se nagyon megy, sokszor magam hibáztatom, pedig nem kéne! Mindenkinek sok szerencsét jó találkozásokat kívánok!:) 46F
2018. jan. 29. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!