Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem akar senki valóban...

Miért nem akar senki valóban ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mindenki eljátssza a nagy magányost, sajnáltatja magát, neki mennyire rossz és nincs kihez szóljon. Szívesen menne helyekre, szívesen túrázna, de nincs kivel. Aztán mikor hívom, gyere, találkozzunk, akkor hirtelen nem ér rá, már nem is magányos, most dolga van és még más kifogások hada. Ezek szerint csak nekem hiányoznak valóban a személyes kapcsolatok, másnak egyátalán nem, mert folyton a kibúvót keresik. Másnak jó az internet, vagy igazából mindegy, mert csak divatból magányos.

2017. dec. 17. 16:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%
utolsónak igaza van,ha helyes jóképü pasika lennél akkor már egyböl találkoznának
2017. dec. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én én:))
2017. dec. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Hosszú beszélgetésekbe nem kezdek bele már régóta, december elején kivételt tettem. Természetesen semmi, nincs találkozás. Inkább beül a gép elé játszani, minthogy velem találkozzon.
2017. dec. 19. 18:39
 14/21 anonim ***** válasza:
Mert a géphez kötődik, hozzád nem. Én is inkább a laptopomat választom helyetted.
2017. dec. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lehet csak veled nem akarnak találkozni.
2018. jan. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Fatal Error válaszát osztom én is.


Én is magányos vagyok, ismerkednék, de csak azokkal az emberekkel, akiket "kinéztem" magamnak.

2018. jan. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Egy személyt próbáltam megközelíteni Facebookon keresztül, semmi válasz, bármivel próbálkoztam. Megtaláltam Instagramon, számtalan képe az egyedüllétről szól, milyen magányos vagyok... Töltött fel egy képet a következő szöveggel: "Ha valaki tényleg az életed része akar lenni, akkor mindent elkövet, hogy ott is legyen." No, akkor tegyünk még valamit. Kommentem: "Én próbálok az életed része lenni, csak te hallani sem akarsz rólam."

Hirtelen privát lett az oldala, azaz egy szó nélkül megint el lettem utasítva.

Nem értem ezekeket az embereket. Nem tudom felfogni a viselkedésüket.

2018. jan. 27. 21:45
 18/21 anonim ***** válasza:
TE nem kellesz neki. A magányra nem az a megoldás, hogy BÁRKI jó. Akkor nem létezne a társas magány fogalma.
2018. jan. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Az elmúlt néhány napban legalább öt elutasítást kaptam, már amennyiben a nem válaszolást annak lehet nevezni. Senkinek sem kellek.
2018. jan. 29. 00:13
 20/21 anonim ***** válasza:
De kik ezek az emberek? Honnan ismered őket?
2018. jan. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!