Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki volt úgy hogy teljesen...

Senki92 kérdése:

Ki volt úgy hogy teljesen egyedül érezte magát minden téren?

Figyelt kérdés
Nekém már annyira nehéz hogy már csak az tud meg nyugtatni hogy vagdosom magam . Igen tudom nem ez a megoldás Stb. De már nem tudok mit csinálni . Ma gondolkodtam és még a család se veszi észre hogy már nem bírom fel akarom adni és egy jobb helyre menni

2017. dec. 20. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Én is ilyen helyzetben vagyok. Nem szeretett soha senki sem, a családomnak se vagyok fontos. Állandóan falakba ütközök, amikor pedig egy kis időre megtapasztalom milyen lehet boldognak lenni, akkor az élet elveszi előlem a lehetőséget, ellehetetlenít engem, és újabb nehézség elé állít. Sajnos az élet igazságtalan, és ez ellen nem tehetünk semmit sem...


Viszont nem szabad Magadat bántanod. Átérzem Te is miért folyamodhatsz ehhez, talán Te is úgy véled a fizikai fájdalom eltereli a lelki bántalmakról a figyelmed.


Próbálj apróbb örömöket keresni az életben, amelyek ugyan nem hagyják mellőzni a gondokat, de ideig-óráig hasznosak lehetnek: színezés, séta, olvasás, mások segítése...

Ezzel egyidőben pedig jöhet a pszichológus felkeresése.

2017. dec. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Én, de aztán változtattam. "De már nem tudok mit csinálni" De, képzeld tudsz. Hagyd abba a vagdosást, helyette beszélgess a szomszéddal, a parkban a kutyát sétáltató fiúval/lánnyal, a piacon, boltban akárkivel, és ha ezt csinálod, előbb-utóbb azt veszed észre, hogy van egy csomó kedves ismerősöd, és pár igazi barátod.
2017. dec. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%

szóra sem érdemes amit irtál, mert úgyis csak sablon válaszokat kapsz majd.

nem ismerlek, de mivel módodban állt kiirni a kérdést, ezért feltételezem hogy:

-eszméletlen luxusban élsz, a világ többi részéhez képest

-a világ 90%-ának nehezebb az élete mint neked, és milliók cserélnének veled

-tudsz mit csinálni, csak nincs elég lelki vagy szellemi erőd hozzá,

-azzal hogy vagdosod magad, és még tudod is hogy nem ez a megoldás, kijelented hogy szánalmas vagy mert ostoba gyerekes jelekkel akarod felhívni a figyelmet az életedre, amit jobban megkéne becsülnöd

utolsó gondolatként: Add fel ha csak ennyi tellett tőled

2017. dec. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
#3 Ez igen, gratulálok. :D Barom.
2017. dec. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Velem is volt ilyen 15-16 éves koromban. Nem vagdostam magam, de úgy éreztem egyedül vagyok és nekem semmi nem megy. Ez csak egy hullámvölgy. Olvass, hallgass olyan számokat amik feldobnak. Amúgy nem tudhatod mi van a halál után. Senki sem tudja. Miért gondolod, hogy jobb lenne? Élvezd az életet tanulj meg festeni, menj el valamilyen csoportos sportra. De a legfontosabb meg kell tanulnod egyedül is jól érezni magad. Tűzz ki célokat. Ha azon agyalsz hogy lehet ennek vége ne a könnyebb utat válaszd. Ami biztosan segíthet ülj le a szüleiddel beszélni erről. Hidd el ez a megoldás. Ők azok akik tényleg szeretnek. A harmadik kommentelő pedig érzéketlen és szomorú, hogy valószínűleg egy kamasznak, aki depressziós ilyet ír. Nem fejtem ki erről a felfogásmódról a véleményem, de felháborítónak tartom.
2017. dec. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem nagyon sok mindenki körbevesz, egy nagyon társaság kedvelő ember vagyok és rengeteg mindenkire számíthatok, viszont ennek ellenére is egyedül és sokszor üresnek szoktam érezni magam..

Mondjuk ezt a családi körülményeim számlájára írom, konkrétan nincs családom, csak egy megjátszott minta, és sokszor kínlódok az elnyomott érzéseim miatt, de annyi mindennel lekötöm magam hogy eltudom nyomni magamban, és a barátaim is segítenek.

A vagdosás csak figyelemfelkeltés, az én testvérem napi szinten terrorizál lelkileg, fenyeget hogy megöl, mégse jutott még eszembe hogy vagdossam magam.

Mindenki máshogy vélekedik, de ezzel nem érsz el semmit, a problémán (ha tudsz) felül kell kerekedni.

Sok sikert!

2017. dec. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam magányosabb ember nem sok van. Kezdem elfogadni a tényt, hogy örökre egyedül leszek. Közel 30 év nem volt elég bármilyen emberi kapcsolat kialakításához, miért változna ez később?
2017. dec. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!