Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha teljesen egyedül...

Mit tegyek ha teljesen egyedül maradtam?

Figyelt kérdés
Barátaim már rég nincsenek, "elsodródtak". A családom már évek óta nem foglalkozik velem. Nemrég lett vége a 2 éves kapcsolatomnak. Munkát nem találok, egyetemista vagyok. Semmihez nem tudok kezdeni, az egyetemre sem kell bejárnom mert nincs már tárgyam... Teljesen elszigetelődtem a külvilágtól. Nem tudom mit csináljak. Valaki tudna valami tanácsot adni? Nagyon rossz így szellemként élni. :(
2017. nov. 28. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egy hasonló helyzeten vagyok (kezdek túl lenni) csak annyi, hogy amig munka nélküli voltam mindig volt egy szar kapcsolatom is mellette biztos ami biztos.


Szóval a lényeg, hogy talpra kell állnod és nem másra várni, hanem neked egyedül elmenni dolgozni az elején még az is "teljesen" mindegy hova, de mindenképp ez legyen az első...manapság már ez is elég nagy kihivás...nekem ez is elég nagy volt mert utálok is dolgozni alapvetően, de megcsináltam és már ez nagyon sokat segitett.


Utána kituztem egy másik célt "veszek egy kocsit", na jelenleg itt tartok mert meg vettem de 1 hét után széttörtem a f/***ra szóval újra van cél megcsináltatni.

Közben barátnőt is szeretnék, de nincs rá időm és alkalmas barátnőt sem találok jelenleg.


Szóval a lényeg annyi, hogy magadat kezd el szépen lassan épiteni bármilyen nehéz is új közösségekbe járni teljesen új helyekre a régi dolgokat mind a kukába dobni.


Nagyon nehéz lesz, én kb 7 hónapja csinálom és még mindig nagyon nehéz, vannak napok amikor tényleg minden bajom van egyébként a mai is ilyen. Viszont meg kell tenned saját magad felé a lépéseket annak érdekében, hogy stabilizáld az életed, hogy egyáltalán jobb életed lehessen.


Közben meg a személyiséged is fejlődik a megpróbáltatások alatt szóval mindenképp neki kell menned az életnek, szar lesz nincs mit ezen szépiteni, viszont döntéssel rendelkezel minden egyes helyzetben, mindenben.


És ezt kéne tudatositani még magadba.


Kitartást! 25f

2017. nov. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ha legalább munkát találnék akkor legalább az lefoglalna. De bármilyen hihetetlen még a legsz*rabb munkákra se kellek. :/


Nem tudom miért van ez. Kezdem magam úgy érezni mint aki el van átkozva.

2017. nov. 28. 17:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit tanulsz? :) A helyedben a tanulásra koncentrálnék, amíg nem fejezed be. Új nyelv, egy új szakma, vagy bármi, ami érdekel, ami a későbbi életedben még hasznos lehet. Suli után pedig elköltöznék minél messzebb, végülis ezekszerint senki nem tart itthon Téged. A világ pedig tele van izgalmas helyekkel és emberekkel. Nem leszel egyedül. :)
2017. nov. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
írj nekem
2017. dec. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!