Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ilyen sok a szingli?

Miért ilyen sok a szingli?

Figyelt kérdés

Rengeteg ember szingli, de nem találnak egymásra.

De miért?



2017. dec. 22. 19:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%
Én pl azért, mert akit szeretek csak a testem használja, nem érdekli, ha belegázol a lelkembe, de papucs vagyok tenni ez ellen.
2017. dec. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. egyrészt azért vagyok az, mert a külső adottságaim nagyon előnytelenek: nem vagyok jóképű ill. alacsony és vékony is vagyok. A másik, hogy borzasztóan önbizalomhiányos vagyok. A harmadik, hogy már nem is akarok társat. Több éven keresztül igyekeztem, hogy összejöjjön valami, de hiába. Érdekes, de az elönytelen külsőm ellenére próbálkoztak nálam csajok, de az önbizalomhiányom miatt még így sem tudtam összehozni semmit. Így jutottam el oda, hogy már egy néhány éve lemondtam a társkeresésről és nem is szeretnék társat. Amúgy meg nem is olyan rossz így szingliként!
2017. dec. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
92%

Én 22 éves nőként azért vagyok szingli mert eddig rossz tapasztalataim voltak és családi rokoni körben sem láttam követendő mintát. Kiüresedett gyerekek miatt együttlévő embereket látok.

Rosszat tapasztaltam, mert elpapucsosodott mindegyik amint úgy érezték h "megszereztek". Amikor el akartam őket hagyni akkor pedig öngyilkosággal zsaroltak engem.

Kiábrándító volt és lelkileg is megviselt

2017. dec. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Én azért mert meghaladja a képességeimet a csajozás.28f
2017. dec. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én azért vagyok szingli, mert magamnak való, zárkózott ember vagyok, és zavar, ha valaki velem lakik, vagy egyáltalán ekkora szeletet követel az időmből. Mikor kapcsolatban voltam, az én-időt cseréltem be arra, hogy a másikkal foglalkozzak, de mivel szükségem van az egyedül töltött időre, szép lassan begolyóztam. Ezt fel lehet fogni önzőségnek, de számomra inkább szükséglet.
2017. dec. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Részemről saját döntés. Sokat elvesz a munka, a maradékot meg inkább magamra áldozom.


+ Bizonyos kialakult szokásaimon meg már nem változtatnék.


29 F

2017. dec. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Hm... ebből is látszik, hányféle ember, hányféle szokás és gondolkozás.
2017. dec. 26. 16:12
 18/22 anonim ***** válasza:
Neheziti a helyzetet az is, hogy noket novel szeretnek kapcsolatot, illetve mar csak szerettem volna, mert en is lemondtam rola. Voszafogottabb vagyok, felos vagyok ismeretlen emberek tarsasagaban. Sosem voltam nepszeru, sok baratban is csalodtam mar. Nem azt mondom, hogy en mindig mindent ugy reagaltam le,ahogy kellett volna. Fius lany vagyok kulsore,se nonek erzem magam. Kituztem magam ele celokat, probalok nem foglalkozni a multbeli hibaimmal, es azokkal sem, akik nem kedvelnek. Elvagyok en igy 25/L/L
2017. dec. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem szépek és nem eléggé rámenősek! Mint én is!F
2017. dec. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Mindenki a legjobbat akarja senki sem akarja lejjebb adni. Főleg a nők.
2018. jan. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!