Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért jön rám a depresszió az...

Miért jön rám a depresszió az ünnepek alatt?

Figyelt kérdés
Ilyenkor pont együtt a család, mégis magányosnak érzem magam és sírhatnékom van, lehangolt vagyok és szorongok. Miért?
2017. dec. 27. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Én is pontosan ezt érzem. Együtt a család,de mégis egyedül érzem magam.
2017. dec. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem csak 3 nap volt most, amit otthon töltöttem. Ma már dolgozom. De már tegnap este olyan szinten lehangolódtam, azt hittem, reggelre elmúlik, hogy csak ki kell mozdulnom otthonról, de nem. Ráadásul a kedvenc zenéim sem dobnak a hangulatomon.
2017. dec. 27. 17:28
 3/5 anonim ***** válasza:
En inkább hétköznap leszek depressziós mert fürdeni kell meg borotvalkozni aztán meg reggel koran kelni, ilyenkor legalabb nyugalom van, fürdeni se kell mindennap.
2017. dec. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert megtagadod magadtól azt, amit szeretnél.

Közvetlen párkapcsolatot s családi szeretetet.


Magyarul, akarsz egy bringát, eléd teszik, de félsz használni s amikor elteszik előled, gyötrődsz...

2017. dec. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hiányolsz valamit az életedből? Nem volt valami amit szerettél volna eddig "elérni"?
2017. dec. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!