Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért kell depressziósnak...

Miért kell depressziósnak lennem, miért nem élvezhetem csak az életet?

Figyelt kérdés
2018. jan. 1. 10:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert beteg ez a világ pl:tűzijátékoznak amikor 4 milioan élnek mély szegénységbe.Az adóbol meg neem javitanak hanem helikoptereznek és önkormányzati lakásokat adnak el.A fiatalok le lépteg a nyugdijasokat támogatják a sülyedö hajón mindenki depressziós lenne.
2018. jan. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom
2018. jan. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Hát igen, ezt jól megfogalmaztad.
2018. jan. 1. 10:38
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene? Nem kell, te döntöd el.
2018. jan. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Nyilván :D
2018. jan. 1. 11:45
 6/33 anonim ***** válasza:
86%
Mert mindig egyszerűbb rinyálni mint felemelni a segged és tenni azért hogy megváltozzanak a dolgok.
2018. jan. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
8%

Hogy megváltozzanak a dolgok?

Az élet mostmár CSAK a pénzről sól.

Pénz boldogit és boldogit.

Amit megveszel rajta, amilyen szolgáltatásokat.Régen az volt a boldogság hogy, szilveszterkor, karácsonykor összegyűlik a család, barátok stb. elmennek, ide oda, kézzel készitett ajándékokkal megajándékozzák egymást.

Most meg mindenki full hd televiziókat vesz karácsonyra meg ha nem kapsz x összegeben ajándékot akkor már szomorú vagy. Szilveszterkor az árak egekbe vannak, tűzijáték egy fél perces 25 ezer ft hogy legyen mivel eltöltened és stb.

Nema világ a sz@r , mert az jó önmagában , hanem az a kis százalék emberek akik gazdagok, és pokollá teszi a többi emberek életét.

2018. jan. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó: igen, sajnos ez manapság már egyre inkább így van, de nem feltétlenül kell, hogy így legyen.


Kérdező: csak te tehetsz a saját boldogságodért, csak te tudsz olyan célokat kitűzni magad elé, amiket szeretnél megvalósítani. Ha nincs elég akaraterőd hozzá (persze, nem mindig könnyű, de szerintem egyszer mindenkinél eljön az a pont, amikor már tele van a töke a saját önsajnálatával és elhatározza, hogy változtatni fog), akkor nehéz. Neked is el fog jönni az a pont, amikor rájössz, hogy mi tesz boldoggá, hogy mi motivál, onnantól kezdve már meg fogod látni a szépet, és élvezni tudod majd az életet. Gondok mindig lesznek, de felül kell emelkedni rajtuk és mindig azt kell nézni, hogyan lehet jobb és hogyan juthatsz el odáig.


2017 számomra katasztrófa volt. Én azt ünnepeltem éjfélkor, hogy végre már nem az az év van, és elkezdhetem úgy élni az életem, ahogy szeretném. Nincs több önsajnálat, fájdalom, kilátástalanság, mert értelmet adok a napoknak, így az életemnek is.


L/19

2018. jan. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
0%

ma 12:38 válaszolo vagyok.

Utolsónak: Hiába törekedsz arra hogy ez most jó év lesz, ha nem valosithatod meg az álmaidat,

Álom megvalositásához pénz kell.

Lássuk az álmokat: Aki tanul? Miért tanul? Hogy legyen egy jó munkahelye, hogy tudjon pénzt keresni. Nem önmagáért tanul, vannak 8 általános végzettek is akik gazdagaok lesznek is sikeresek, de ez kis százalék, a nagy százalék tanul. Hogy utána pénzt tudjon keresni.

Tehát nem aza cél, hogy neked legyen szakmád, vagy tanulj iskolában hanem a cél az hogy, legyen stabil munkahelyed ahol jol fizetést érhetsz el.

tehát a pénz beszél.

abba most nem menjünk bele, hogy versenny van állásokra, és csaka legjobbakat választják ki.

A másik, ha nincs pénzed nem tudsz megvalositani dolgokat:

nem tudsz elmenni edzeni lefogyni,

nem tudsz elmenni külföldre, (ingyen nem lehet)

nem tdusz beiratkozni egy tanfolyamra,

nem tudod elkezdeni az egyetemet.

nem tudsz kocsit venni, nem tudsz jogositványra költeni.ezek mind az álom megvalositááshoz tartoznak, de pénz nélkül lehetetlen és nem is lehet.

és ha vlalakinek nincs pénze, se a szüleinek, akkor az ember mély depresszió fázisba esik, és egyhanguak lesznek a napjai, mert sehova sem tud elmenni, végül összefolynak az évek, és rájön, minden év egyforma pénz nélkül, örüljün hogy van fedél felette.

Én ebben szenvedek, hiába van szakmám, sehol nem kapk munkát, igy nem élvezhetem az életet sem.

2018. jan. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Én elég sokat teszek, hogy jó legyen nekem, nem erről van szó. Hanem az iskolai bántalmazások jöttek ki rajtam és állandóan erre gondolok.
2018. jan. 1. 15:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!