Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sohasem lesz senki?!

Sohasem lesz senki?!

Figyelt kérdés
Lassan 23 éves vagyok.Egyetlen komoly kapcsolatom volt,ami több évig tartott.Senkim sincs,se barátnőm,se haverok,bármit is teszek.Igyekszem,de mindig leráznak vagy szóba sem állnak velem.Ha önmagamat adom,ha nem,mindig ez van.Jó lenne valakivel elmenni moziba vagy ebédelni egyet stb.Nem tudom,mit tehetnék?Chat oldalakon is keresgéltem már,de mindig ez a helyzet.
2018. jan. 6. 17:41
1 2 3
 1/22 Zoli780806 ***** válasza:
29%

Járj miniszoknyában, kivágott felsőben és lesznek barátaid.



Remélem segítettem.


Buék!

2018. jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
1# szerintem ez csak akkor jó ötlet, ha nő a kérdező
2018. jan. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok :)
2018. jan. 6. 17:49
 4/22 anonim ***** válasza:
Ha gondolod irj egy privatot aztan meglatjuk mi lesz:D
2018. jan. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Zoli780806 ***** válasza:
46%

#2 Miért csak akkor... Amit magáról írt, arra következtettem, hogy nyilvánvalóan egy unalmas alak.... ezért nincsenek barátai.... legyen formabontó


:D

2018. jan. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem tartom magamat unalmasnak,túrázni járok,rengeteget kirándulok,szeretek kipróbálni új dolgokat.Egyedül bulizni nem járok,soha nem is jártam.Érdekelnek a műszaki dolgok,kütyük,katonai cuccok.Szerintem ezek nem unalmas dolgok.
2018. jan. 6. 17:57
 7/22 anonim ***** válasza:
65%
Én is hasonló érdeklődésű vagyok, kb minden igaz rám amit leírtál. Én nem hiszek a netes barátkozásban, bár nem is ezzel a céllal raktad ki a kérdést..de be kell látni, hogy ha ezekről egy kívülállónak beszélnél, őt marhára untatná. Persze téged/engem rohadtul érdekel de másokat nem biztos
2018. jan. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ez természetes,hogy mindenkit nem érdekelnek az ilyesmik,de szívesen beszélgetek bármiről.Én úgy vagyok vele,hogy nem feltétlenül kell teljesen megegyeznie az érdeklődési köröknek,mert ettől függetlenül is lehet bármiről beszélgetni vagy bármit csinálni.:)
2018. jan. 6. 18:02
 9/22 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna.
2018. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
23%

# 8


Ja ja, de ha te más témákhoz csak annyit tudsz szólni, hogy ja ja, akkor mit vársz:DDD


Jársz túrázni...átszenveded magad a városi tömegen:DDD

Új dolgok kipróbálása...4-es metró után 6-os villamossal utazol...:DDD

Így is lehet érteni, mert sokaknak ezt is jelenti...


Tréfa nélkül...igazából hiába is lenne hasonló akár az érdeklődési köröd valakivel, ha nem tudtok kommunikálni egymással...én már ilyet is láttam-tapasztaltam...egy kukával nincs értelme eszmecserézni.

2018. jan. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!