Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sohasem lesz senki?!

Sohasem lesz senki?!

Figyelt kérdés
Lassan 23 éves vagyok.Egyetlen komoly kapcsolatom volt,ami több évig tartott.Senkim sincs,se barátnőm,se haverok,bármit is teszek.Igyekszem,de mindig leráznak vagy szóba sem állnak velem.Ha önmagamat adom,ha nem,mindig ez van.Jó lenne valakivel elmenni moziba vagy ebédelni egyet stb.Nem tudom,mit tehetnék?Chat oldalakon is keresgéltem már,de mindig ez a helyzet.
2018. jan. 6. 17:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hetente van két csokor ilyen kérdés, de nem bírom felfogni, hogy miként elhet valaki ilyen, ha egy iylen kérdés helyett elmegy ismerkedni, már jobb esélyei vannak. Vagy mit kéne itt tennünk? Küldjünk privátban egy lányt?
2018. jan. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Hegyekben túrázok,vidéki vagyok,nem budapesti,külföldre is elmegyek néha.

Szeretek beszélgetni,és nem szoktam "jaja"-val válaszolni,mert azt én sem nagyon szeretem.

2018. jan. 7. 07:13
 13/22 anonim ***** válasza:

# 12


Lehet nem tudsz egy bizalomkeltő külsőt és beszélgetéshez barátságos megnyilvánulást adni...


[link]


Rambo 1. című film ugye...

2018. jan. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan vannak hasonló helyzetben. De szinte csak a férfiak, de azok tömegével.


Én már 27 vagyok és soha nem volt kapcsolatom. Pedig budapesti vagyok, és jómódban élek.

2018. jan. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Mert szerinted a pénz a kulcsa annak, hogy legyen valakid? Pont ezért tartasz itt
2018. jan. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
41%

Nem a pénz a kulcsa mindennek, hanem a külső.

Csak hogy a genetikámon nem tudok változtatni.

2018. jan. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

# 16


Marhaság...külső...pár fokkal vagyok szebb az ördögnél s jobban öltözött nála, mégis 3 lány is kedves volt ma hozzám szóba elegyedéssel s csak 1-nél kezdeményeztem bár csak információért büdöspesten.


Valamennyire elfogadhatóan kinézel s van egy kisugárzásod-stílusod-sármod, tiszteled a másikat s úgy is állsz hozzá minden értelemben...ennyi s a többi a szimpátián múlik.

2018. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Es ha nincs elfogadhato kinezeted.
2018. jan. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

# 18


Arról meg te tehetsz, ha valami trendi vagy elvont kretént csinálsz magadból...

2018. jan. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Genetikailag torz vagyok te f.asz.
2018. jan. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!