Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért rossz történik többet...

Miért rossz történik többet az életben, miért nem jó?

Figyelt kérdés
Mintha az életnek muszáj lenne szarnak lennie
2018. jan. 10. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Meglátás kérdése. Te nem tudod értékwlni az élet apró örömeit. Ajánlom, hogy írj össze minden nap 5-10 jó dolgot, amit történt. Nem nagyokat, elég apróságokat. Finom volt a kaja. Szép volt a napfelkelte. Klassz autót láttál. Jó zenét hallottál. Stb. Meg fog változni az életed 1 idő után. Jobban rááll az agyad a jó dolgokra. Úm "bevonzod"
2018. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem az élet szar, hanem az élethez való hozzáállásod, ne keverjük
2018. jan. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A rosszra jobban felfigyel az ember szerintem, ezért lehet úgy érezni hogy több a rossz. Am nem első kettő voltam csak a % azonos.
2018. jan. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Wow most nézem mindannyiunknak azonos a %a, én a 2. voltam, de az elsőt nem én írtam
2018. jan. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Az a bizonyos pohár lehet félig tele is....

Gondold végig milyen jó dolgok történtek veled... ha nem találsz ilyet, akkor csinálj (vedd észre jobban)

2018. jan. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az élet, kegyetlen, kemény és könyörtelen a világ, ahol mindenki csak átver és lehúz. Járd a saját utad, a MGTOW legyen veled.
2018. jan. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

"Az élet tele van magánnyal, szenvedéssel, nyomorúsággal - és mégis, valahogy túl hamar véget ér" - Woody Allen


Valahogy én is így vagyok ezzel.

2018. jan. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!