Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit lehetne tenni, az állandó...

Mit lehetne tenni, az állandó intenzív közöny fásultság ellen?

Figyelt kérdés
egyszerűen semmit se akarok, semmihez nincs kedvem csak vegetálok hosszú évek óta, nem akarok sem, élni se meghalni, az se vonz hogy legyen barátnőm. még nem is volt. 26/F
2018. jan. 14. 04:09
 1/6 A kérdező kommentje:
borzalmas ez az állapot, és nem tudom hogyan jöhetnék ki belőle, egyáltalán ki akarok e
2018. jan. 14. 04:10
 2/6 A kérdező kommentje:
úgy érzem mintha nem is élnék. nem akarom, hogy bárki is sajnaljon. nem is értem mi késztetett hogy kiírjam ezt a kérdést, de lehet hogy hazudok magamnak, lehet hogy mégis akarom hogy szeressen valaki. de vagy félek ettől az egésztől vagy nem is tudom...
2018. jan. 14. 04:15
 3/6 A kérdező kommentje:
egész életemben eltaszítottam azokat az embereket akik kedveltek és próbáltak közeledni felém. olyan bonyolult ez nem értem magamat
2018. jan. 14. 04:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Valami hasonlót kezdek érezni én is. Eddig tök jól mentek a dolgok, de valahogy nem megy tovább... Valami elromlott, valami hiányzik, és vannak tippjeim, h mi, de amikor oda jutnék, hogy visszahozzam ezeket az életembe, egyszerűen nem megy. Elromlottam, vagy nem tudom.
2018. jan. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. De idővel elmúlt. Hogyan? Egyszerű. Volt egy idő hogy sokat álmodoztam, hogy majd ez lesz, meg az lesz. Állandóan a jövőben éltem. Ez egyfajta védekezés volt az agyamtól arra, amilyen rossz körülmények voltak. De egy idő után úgy éreztem mint aki nem is él. Akkor azt mondtam hogy elég. Onnantól úgy fogom fel, hogy nem a holnappal kell foglalkozni, meg a jövő évvel stb. Hanem azzal hogy ma mit fogok csinálni. Most mit szeretnék. Mert ki tudja, jövő lehet nincs is, bármi történhet ugye. Annyit dolgozok itthon, amennyit úgy érzem hogy képes vagyok, nem erőltetek magamra dolgokat. Ha valamihez kedvem van, akkor megcsinálom. Legyen egy apróság vagy akármi. Ha reggel melóból jövök haza, és olyan kedvem van, hogy de jó lenne sétálni egy kicsit a korai napsütésben, akkor leszállok egy megállóval előbb és élvezem. Elengedtem az olyan vágyaimat amiket irreálisan lehetetlen elérnem, ezektől csak rosszul éreztem magam. A legfontosabb az ember családja, barátai/haverjai, a párja, és persze önmaga. Nem azt mondom hogy nem kell törődni minimális szinten a jövővel. De az tényleg minimális legyen. Apróságokban kell örömet keresni, egy beszélgetés a haveroddal, vagy meginni egy forró csokit / forralt bort akármit... Kimozdulni néha a természetbe... Nagyon sokat segít ám. Idővel jobb lesz, de akkor változtatni kell a gondolkodásmódon.
2018. jan. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:
Hobbi, sport, vitaminhiány kivizsgáltatása és egy nagy kiszerelésű leszarom tabletta a jobb fajtából.
2018. jan. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!