Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jogos felvetéa, ha azt akarom,...

Jogos felvetéa, ha azt akarom, hogy a férfiak és a nők egyformán vegyék ki a terhüket a felelősségteljes dolgokból és szükség esetén egyformám feleljenek hibáikért?

Figyelt kérdés
Zavar, hogy sok esetben, ugyanazin dolgokért kímélik a nőket, mert ők nők. És tapasztalataim szerint ez már az elkényesztetéshez vezetett, ami által sokszor a férfiaknak, csak nehezebb, körülmènyesebb dolguk akad.
2018. jan. 16. 20:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
23%
A kérdezö álom világban èl ha igy lesz ki fogja nevelni a gyereket az iskola ahova csak fizetés miatt járnak be.Ha férfi neveli akkor meg mindenhol lenézik a nők mert úgye a kedves férfi vices meg gyenge a szemükben.Ja a férfinak meg csak egy polo kel meg legyen azért milliomos is mert addig ember számba semm vezük max ki röhögjük a sok cicás nőnek miért nem jó polos férfi :)A párkeresést meg nem mondom egy férfinak sokkal nehezeb főleg a fiataloknak mert a nő nem polos fiatalra megy hanem a mikulásra vajon miért nem is értem.A másik a nőkel nem is lehet vitázni meg érvelni mert ha megteszem szexista vagyok meg zaklató.
2018. jan. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
"adja oda magát és me egy elkényesztetett tyúk legyen" - Milyen jogon tartasz igényt rá?
2018. jan. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Olyan jogon, hogy o azt hiszi ez jar neki es a masik a rossz, mert nem hajlando szobaallni egy igenytelen prolival ugy, hogy o maga orakat tolt a kulseje karbantartasaval. Szal ez nekem kicsit olyan, mintha az altalam elvegzett munkaert, amibol nem keves profitot tesz el a ceg, egy kupac szart kapnek cserebe mondvan, ne legyek mar telhetetlen.
2018. jan. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Az elkorcsosult,,beképzelt, elkényesztett nőknek kellene megváltoznia." Ez tipikus férfi duma.Mindenért a nőt hibáztatni.De hány férfit nő tart el ebben a világban mert az úrfika válogat meg gőgösködik ilyen munka nem kell,olyan munka nem kell.Meg jönnek az ócska kifogások lerobbnant az utasszállító kocsi,nincs anyag a munkahelyen azért nem mentem dolgozni...Ha meg egy nő elmegy külföldre dolgozni,akkor rögtön azt mondják a férfiak,hogy kiment külföldre éjjeli pillangónak.Csak azért mert lehet a környezetében élő férfiak közül akik próbálkoztak nála elutasított jó néhányat(bizonyára nem értek fel hozzá) és jól esik ilyenkor a saját hiúságuk legyezgetése végett bemocskolni egy nőt.

Ha egy férfi randizik egy nővel az elég baj,ha egy kávét is sajnál tőle.Attól a kapcsolattól akkor nem sokat lehet várni,ha ezt felszámolom.Nem azt mondom,hogy elit helyekre kell elmenni.De randevúnál az egy figyelmesség.Vannak olyan kultúrák ahol a férfi szégyennek éli meg,megsértődik ha a nő akar fizetni.Pl.délszlávoknál és nem csak randinál hanem egyszerű baráti vagy munka kapcsolatnál is.Nem beszélve olyan kultúrákról ahol a férfi hallani se akar róla,hogy egy nő tartsa el.Az iszlámoknl pl.váló ok lehet ha a férfi nem tudja biztosítani a nőnek bár azokat a dolgokat amik az édesapja házában biztosítva voltak számára.

2018. jan. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa hogy innen fúj a szél! Döbbenetes, hogy milyen undorítóak tudnak lenni az olyan frusztrált, soviniszta, lúzer pötch "férfiak", akik nem vethetik rá magukat állat módjára minden egyes p.nára amit megkívánnak! Te annyira sötét vagy, hogy arra már nincsenek szavak!
2018. jan. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Elkényeztet.


2. Mondanál példákat? Vagy mit néznek el minden nőnek csak azért, mert nő?

2018. jan. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Először is tanuljátok meg tagolni a mondatokat, hogy könnyen értelmezhető legyen. Aztán használjatok vesszőt is néha.

Ezen kívül maradjatok a lényegnèl. Az indokolatlan , csupán haszonérdek hiánya miatti visszautasításnál, amiket olyan férfinél tesznek mwg, akit nem is ismernek.

2018. jan. 21. 08:10
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja én meg azt hittem, valami új és érdekes dolog lesz.
2018. jan. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!