Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nekem végem van 22 évesen?

Nekem végem van 22 évesen?

Figyelt kérdés

Úgy érzem teljesen kész vagyok.


Sajnos elkövettem azt a hibát, és beleestem a nem tudok dönteni csapdába anno, hogy nem mentem egyetemre (2,5 éve), pénzt akartam szerezni, helyette munkanélküliség jött meg tavaly nyáron egy kisebb balesetem volt, ami fokozta a lelki sérülésemet.... közben meg jelentkeztem egyetemre, amibe beleválasztottam. Rájöttem, hogy nem az én világom a szak (szociológia), közben ráfüggtem az altatókra, meg teljesen nullára redukálódott a szociális életem is. (Jelenleg 0 barátom van). Szóval óriási csalódás volt az egyetem, amit persze magamnak köszönhetek, mert én választottam rosszul. Csak az fáj és az tett traccsra lelkileg, hogy én évekig erre gyűjtöttem, meg nagyon nagyon készültem (annyira hogy kikészültem) és csalódás.


Most Decemberben meg oda jutottam, hogy pszichiátria. :(

Azóta meg mióta kijöttem teljesen kész vagyok. Felriadok esténként, pánikrohamaim vannak, fáj a szívemnél kegyetlenül, ami persze nem a szívem -sajnos- hanem az idegeim. Nem tudok egyedül A pontból B pontba jutni (anyám kísér) semmi erőm...

De annyira összekapartam magam, hogy idegnis újra munka, csak bas zameg oda jutottam, hogy a nevem nem tudom aláírni. De tényleg, csaj segített nekem kitölteni a papírokat. Azt hiszem itt a végem.


Mi a véleményetek? Ebből van kiút?


2018. jan. 14. 15:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Holnap kezdek*
2018. jan. 14. 15:43
 2/12 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg csak a gyógyszerek mellékhatásaitól vannak ezek a tünetek. Fél, esetleg egy évet otthon maradnék a szüleimmel munka és gyógyszerek nélkül, hogy helyrejöjjek, aztán elmennék dolgozni. Nem tudom, ez neked segítene-e.
2018. jan. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tedd le a piát, ismerkedj meg új emberekkel, változtass az életeden pl. kondizás vagy bármi ami leköt. Helyre fogsz jönni ha van kis akarterőd. Ha lesz minkád lesz kis pénzed, az le fog kötni egész napra, ezután csak ismerkedni kell
2018. jan. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem piálok és nem szedek gyógyszereket.

Gyógyszertől csak rosszabbul lettem.

Ahogy egy ismerősöm mondta: "te feladtad az életet". Ez volt a baj.

2018. jan. 14. 16:06
 5/12 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne kiút, de NEKED kell igazán akarnod a változást és tenni is érte. Nem várhatsz csodát egyik napról a másikra, sok apró lépéssel tudsz megindulni a jó úton, a lényeg, hogy határozz meg magadnak egy elérendő célt, amiért tűzön, vízen átmész. Megjártad a mélypontot, innen kell kimásznod a gödörből.


Én nem panaszkodom, pedig óriási bajban vagyok jelenleg. A jószándékomat, segítőkészségemet kihasználó emberek miatt adósságcsapdába kerültem, és alig 2 hónapom van rá, hogy megoldást találjak, különben hajléktalan lehetek. Nem kerestem a bajt, de megtalált, mégse rogyok össze, hanem összekapom magam és helyrehozom a dolgokat, pedig tényleg irtózatosan nehéz helyzetben vagyok, de minden tudásomat bevetve küzdeni fogok, hogy megoldást találjak.

2018. jan. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem temessed el a múltat s lépj előre.Ne a régi események határozzák meg egy új napodat, amelyek megváltoztathatatlanok ellenben a jelen s jövő napjaival.Élheted úgy, ahogyan szeretnéd csak arra kell gondolnod.


Szeretnél egyedül sétálni az éppen leesett hóban...elindulsz s megeszed.

A semmi erőt testi vagy lelkire érted? Ha lelki, az csak akarat kérdése.Testinél meg étkezés.Valami kedvenc s laktató étel....mákos tészta, milánói, palacsinta...


Magasságodhoz mérten legyél 50-70kg között legalább.

Ha ez adott, az akarattal-tettel elérheted céljaid.

2018. jan. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ui:...."...elindulsz s megteszed."
2018. jan. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha pesti vagy, szívesen ismerkednék veled.


25f

2018. jan. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Kell a fenének egy depressziós p*csa
2018. jan. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok.
2018. jan. 15. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!