Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meg akarok dögleni. Olyan...

Meg akarok dögleni. Olyan üres vagyok és olyan szinten gyötör folyamatosan valami pánikroham szerűség hogy nem bírom, nem bírom. Mit csináljak ha nem merek megdögleni?

Figyelt kérdés

Kinyírnám én magam a pic sá ba csak van egy minimális hitem még és félnék a mindenható színe elé kerülni.... ez az egyetlen ok ami miatt nem ugrok vnatalá vagy valami.


Nem bírom már ami velem van. Komolyan nem :(

Azt várom mikor döglök meg, mert ilyesmit érzek folyamatosan meg olyan ürességet amit nem bírom :'(

Örülnék is a ku rv a halálnak, csak nem így, hogy semmibe nem volt részem évek óta már.


Végre lett munkám, megyek éjszakára de nem bírom. Nem azért mert büdös a munka.. hanem már semmi se érdekel. Semmi.


Game over. Folyamatos pánikrohamaim vagy mik vannak meg ráng a kezem. Az a legszarabb, hogy a melóhelyn is szarnak az emberre, sőt.. észre se veszik, hogy kész vagyok.


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__9..


2018. jan. 18. 17:38
1 2
 11/13 anonim válasza:
Figyelj. Hasonlóképpen vagyok én is. Az élet egy lejtő, sokszor van mélyponton. Hazudunk magunknak, megjátszuk az életet, de idővel csak helyre jön. Kitartást neked is.
2020. aug. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Azóta jobban vagyok én is (9-es voltam). Ki kellett lépnem egy bizonyos mérgező ember mérgező hatása alól.
2020. aug. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Mi történt azóta veled kérdező?
2021. jan. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!