Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ilyen igazságtalan az élet?

Miért ilyen igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet mindenki boldog aki megérdemelné?Én például becsületes vagyok,nem lopok,nem csalok,hazudozni sem szoktam,soha nem csapok be senkit mégis boldogtalan életet élek .Miért kell ennek így lennie?
2018. jan. 25. 12:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hàt nem tudom, hogy egyesek mért gondoljàk azt, hogy majd akkor toppan be az életedbe a szerelem, amikor teljesen önfeledt vagy ès nem is gondolsz rà. Az én tapasztalatom az, hogy nem toppan be, se ha boldog vagy se ha boldogtalan, se ha szép, se ha csúnya- na ennyit a költészetről.
2018. jan. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt csak megerősíteni tudom. Rengeteg emberen segítettem, futás közben egy embert a rendőrökkel vitettem be a -10 fokról, egy részeg hajléktalant meg magam cipeltem be az 1 fokból a sürgősségire. Rászoruló családokat húztam ki nehéz helyzetből, étellel, pénzzel segítettem őket, közben csalók áldozata lettem a testvéremmel együtt, kiforgattak minden megtakarításunkból, pénzünkből, sok milliós adósságcsapdába kerültünk miattuk, minden lakóingatlanunk meg van terhelve lakásmaffia típusú uszorásszerződéssel, az elmúlt 10 napban kb 7 napot masszív éhezéssel töltöttem, teljesen el vagyok keseredve, csak a hitem és a küzdőszellemem tart még életben. Nem értem, hogy miért sz@pat így az élet, senkinek nem ártottam.
2018. jan. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"s nem is gondolsz rà"

Hát sok kifejezés is erre utal: beleestem, beborít, elveszejt


A szerelem nagyobb nálunk.


És ahogy Shakespeare drámákban a hősökre, villámként sújt le hirtelen, derült égből :D


Szerelem, szerelem,

Átkozott gyötrelem,

Mért nem virágoztál

Minden fa teteje?


Minden fa tetején,

Diófa levelén,

Hogy szakísztott volna,

Minden leány és legény.


Mer' én is szakísztottam,

El is szalasztottam,

Én is szakísztottam,

S el is szalasztottam.

[link]


A szerelem, a szerelem,

A szerelem sötét verem;

Beleestem, benne vagyok,

Nem láthatok, nem hallhatok.

[link]

2018. jan. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

és szinte függetlenül a fentebb írtaktól - mert az megtalál mindenkit előbb-utóbb - jónak lenni jó


"Edel sei der Mensch, Hilfreich und gut!"

Nemes legyen az ember, segítőkész és jó.

Goethe

2018. jan. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem kell úgy lennie. DE ha besavanyodsz és azon pityeregsz, hogy miért ilyen amilyen, akkor olyan is marad.

Az körülményeid te magad és együtt a családod, a néped kovácsolja olyanná amilyen. Nem valamiféle égbőlpottyant jóra vagy rosszra kell gondolni, mutogatni.

2018. jan. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!