Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jó az a férfiaknak, hogy a...

Jó az a férfiaknak, hogy a nők válogathatnak közöttük és mércéket állítanak fel? Mire jó az, ha természetesnek veszik az anyagi istápolást, jólétet?

Figyelt kérdés
2018. jan. 28. 21:42
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ez vmi vicc? Miért lenne jó? És ki veszi természetesnek a mit és miért???
2018. jan. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Gondolkodtok ti egyáltalán azelőtt, hogy kérdést írnátok ki, vagy csak hagyjátok, hogy szabadon áramoljon a hülyeség?
2018. jan. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem'tom. Közöttem nem válogathat senki, a mércéket magasról le...defekálom, aki meg anyagi istápolást vár tőlem, az nagyon hamar fog nagyon csúnyát koppanni, főleg, hogy még magamról sem bírok gondoskodni :D
2018. jan. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
3-as, ezen szakadtam!
2018. jan. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Férfiként kérdezem a véleményeteket.
2018. jan. 28. 22:23
 6/12 anonim ***** válasza:
Férfiként az a véleményem, hogy ideje lenne kihúznom pár orrszőröm. Bár nem értem, mi közöd van neked ehhez.
2018. jan. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kötelezett valaki a válaszra?
2018. jan. 28. 22:31
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem férfiként az a véleményem, hogy te nem vagy férfi, max egy kisfiú
2018. jan. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nőként az a véleményem, hogy az, ha egy férfinak merevedése lesz, amikor rámnéz engem nem kötelez semmire, az ő problémája. Még jó, hogy nem dobom oda magam bárkinek, aki bepróbálkozik. Gondolom eddig csak primitív plázapcsákkal kezdtél, egy normális nő nem vár el semmiféle anyagi istápolást. Amúgy csak megsúgom kérdező, nem emiatt nem szeretnek a nők, hanem mert egy szerencsétlen önsajnáltató balfsz vagy.
2018. jan. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez butaság. Szerencsétlen balfsznak nevezed azt, aki nem akar vagy nem tud anyagilag szinteket hozni neked. A többi lári fári amiket írsz. Védekezzél ahogy tudsz:)
2018. jan. 29. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!