Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jó az a férfiaknak, hogy a...

Jó az a férfiaknak, hogy a nők válogathatnak közöttük és mércéket állítanak fel? Mire jó az, ha természetesnek veszik az anyagi istápolást, jólétet?

Figyelt kérdés
2018. jan. 28. 21:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Anyagilag szinteket?! Könyörgöm, ne legyél már ilyen hülye. Én 500 forintos órabérrel, friss szakmával ismertem meg a barátnőmet, mégis két és fél éve együtt vagyunk. A barátnőm legjobb barátnője szintén egy nincstelen csávó, autószerelő csávó után csorgatja a nyálát.
2018. jan. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
76%
#10 nem veszed észre, hogy saját magadnak generálsz egy nem létező problémát? Nyilván nem szeretnék veled semmiféle kapcsolatot (nem csak én, hanem gondolom más nő sem), de nem az anyagi helyzeted miatt, ahhoz semmi közöm és amúgy sem érdekel, amire szükségem van, azt megveszem ugyanúgy, ahogy eddig tettem, ameddig nem volt párom. Nem várom, hogy egy férfi pénzeljen, bár ezt nyilván nem fogod elhinni, mert a tévképzeteidben élsz. Csak szimplán senkinek nem szimpatikusak az olyan férfiak, akik sajnáltatják magukat és az a legnagyobb problémájuk, hogy "jajj a szomszéd Józsi már megint új kocsit vett" és csak sírnak ahelyett, hogy tennének valamit a jobb anyagi helyzet elérése érdekében, ha tényleg ennyire zavarja őket, hogy csórók. Nem csoda, hogy nincs nőd, tudod ki fogja egész nap az önsajnáltatásodat hallgatni..
2018. jan. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!