Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy tudnék egyenesbe jönni...

Hogy tudnék egyenesbe jönni az élettel?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, sokminden alakult rosszul az életemben. Szeretném hinni, hogy lesz még jobb is. Azt érzem, nem tudtam ellentmondani a szüleimnek, és e miatt hülye helyzetekbe kerültem. Mit tehetnék?

2018. jan. 30. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nekünk se fejted ki, nem tudunk bölcsességet mondani.
2018. jan. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Édesapám nagyon szerette volna hogy egy bizonyos dolgot csináljak gyerekkoromban, és ezzel kapcsolatos egyetemre menjek. Egész életemben neki akartam megfelelni. Most 25 évesen rájöttem, mennyi más dolgot csinálhattam volna, de most már túl késő. Személyiségzavarom lett. Úgy érzem, tönkretették az életemet. Akkor is visszaküldtek az egyetemre, amikor már nagyon rosszul voltam. Jellemző, hogy nem hiszik el, amit mondok, pedig soha az életben nem hazudtam nekik.
2018. jan. 30. 10:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindig lehet változtatni. Nincs olyan, hogy túl késő!

Csak 25 éves vagy? Bármit kezdhetsz az életeddel, nincs elrontva.

2018. febr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!