Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért hanyagolnak el?

Miért hanyagolnak el?

Figyelt kérdés

Nincs a suliban senki sem akivel tudok beszélgetni. Legjobb barátnőm már egy másik lánnyal van, szóval én meg ha nem barátkozok senkivel sem aki vagány akkor lehet cikizni meg csicskáztatni, lehet rugdosni. Egy barátnőm van aki igazából a barátnőm, csak szerintem őt is idegesítem. Hiába nem csinálok senkinek semmi rosszat mégis én vagyok a hibás. Barátot aztán meg még annyira sem akarok (lány vagyok) mert másodikos fejjel beleszerettem egy fiúba, aztán ennek harmadikban vége lett, és akkor nagyon szomorú voltam, szóval azóta van ez az egész velem. Most meg a mellettem ülő lány mindig azt mondogatja hogy idegesíti hogy szomorú vagyok... Otthon meg én vagyok a hibás mindenért, hiába a tesóm haggya felgyújtva a villanyt én kell sarokban álljak, hiába az anyukám nem tesz be valamit a hűtőbe, én kapom a pofonokat... Ez azért van mert én vagyok a legkissebb a családban? És akkor a suliban is ez lehet a baj? (11 éves vagyok, mindenki már 12 vagy 13, a tesóm meg 21 szóval...)


Miért közösítenek ki?

Otthon miért én vagyok az a valaki akit lehet bántani meg szídni?


Abból áll a napom hogy felkelek, elkészülök, elmegyek a suliba, tanulok, hazajövök, megcsinálom a házit, gyakorlok (zongorán mivel zene suliba járok) leszídnak mert "nem tanultam/gyakoroltam" rendet rakok, mosogatok, és lefekszek. És minden napom így telik. Ha valahova mégis meghívnak akkor vagy a zongora tanárnőm vagy a szüleim nem engednek, és utána meg szídnak hogy miért csak otthon ülök.


Mit tegyek hogy ennek vége legyen??? Bocsi hogy hosszú let...


:((( :S



2018. febr. 11. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne még vedd magadra a szidásokat! Probálj megnyilni mások iránt, ha nem az osztályodból akkor más osztályokba járókkal probálj meg összehaverkodni. Mosolyogj többet és egy idő után belejössz, majd meglátod. Ezt pedig saját tapasztalatból mondom, a gyengéket mindig elnyomják, probálj pozitiv lenni és viccelödj mindenkivel. :))

A családoddal kapcsolatban meg engedd csak hogy szidjanak, egyik füleden be másikon ki, ezzel úgysem fognak elérni semmit.

2018. febr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt mit jelent, hogy a zongora tanárnő nem enged el?
2018. febr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:))) amúgy művészeti suliba járok és zonogra szakon vagyok... Azért mondtam hogy a tanárnő aki a zongorázást tanítja nekem nem enged el sok helyre... Mert elvileg 4 örát kéne egy nap gyakoroljak(?!) most meg beíratott valami versenyre ami március 2-3.-án lesz és most mégtöbbet kéne. Ő a legszígorúbb tanár(nő) az egész iskolában szóval ha azt mondja hogy ezt csináljam akkor azt csinálom :S
2018. febr. 21. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!