Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A Badoo nem küldi el a levelem...

A Badoo nem küldi el a levelem ha ráírok egy lányra?

Figyelt kérdés

Nincs előfizum, csak szimplán feltettem.

Az üzennnetek fülre kattintva írja kik szeretnének csvegni velem (de gondolom ezt a rendszer gnerálja, viszont hiába irok mégis rájuk egyre sem jön válasz...

Elküldi egyáltalán? Gyanus, mert néha feldobja, ha "nem érkezik válasz valószinűleg sok levelet kap xy fizess ezért és azért es a sor elejére kerülsz" magyarán elküldik az üzit..gondolom én.


2018. febr. 23. 05:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Elkuldik azt, csak a profil kamu, altaluk generalt. Pont arra utaznak, hogy fizess, aztan mossak kezeiket ha a 'lany' mem valaszol megse.
2018. febr. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem válaszoltak lányok de azok nem akartak ismerkedni velem, meg volt olyan aki nem válaszolt viszont elolvasta az uzit, úgyhogy elkuldik. Nekem inkább az az érdekes az egeszben hogy van olyan lány akinek csak pénzért lehet írni meg van olyan akinek ingyen, ez miért van??
2018. febr. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
Elküldi, csak a lányok lexarnak téged. Csak a külső számít nekik; nem az, hogy mit írsz.
2018. febr. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%

#2:


Na vajon miért? Mert a sok lúzer még pénzért is hajlandó ráírni egy csajra, még akkor is, ha a leányzó csak egy kamuprofil, nem több. Valamiből az oldalnak is meg kell élni. :)

2018. febr. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
Nem használja azt az oldalt egyetlen valódi felhasználó sem.
2018. febr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!