Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van remény a Badoo-n barátokra...

Van remény a Badoo-n barátokra szert tenni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 13. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs :/
2017. jún. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még itt is nagyobb az esélyed :D
2017. jún. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem senki nem irt ott vissza......
2017. jún. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
háát badoon inkább párt keresnek vagy szexpartnert,nem barátokat :D
2017. jún. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
A Badoo, mint párkereső ? Hát nem is tudom, a feleségemet kellene megkérdezni . Viccet félretéve , ott ismerkedtünk meg és élünk azóta is boldog házasságban . Csak ajánlani tudom !
2017. júl. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én is jöttem onnan össze lánnyal. Anot@lkról is jöttem össze lánnyal. Azért mert egy töredéknyi esélyű esemény bekövetkezett VÉLETLEN még egyik oldalt sem szabad dicsérni és ajánlani. Mindenki nagyon jól tudja, hogyan működik, milyen jellegű nők találhatók meg az oldalon. Régen fair volt azt mondani, hogy ismerkedj közhelyeken, ma már se közhely se normális leány. Mindenki látja mi megy a médiában. Aki nem akar olyan lenni az lehet, hogy fél is, hiába normális. Mindenki fél attól mit fog róla gondolni a másik, mert lehet, hogy ő is olyat vár el mint a mai divatmajmok. Nagyon ritka egy olyan csinos lány, aki nem üres és nem azért akar magának fiút, mert jól néz ki, és ezt akarja tőle hallani minden nap. Kérdésre a válasz. Esélytelen és reménytelen :D Ha az országon lenne igény arra, hogy normális emberek ismerkedhessenek normális emberekkel, akkor nem így működne egy társkereső.
2017. szept. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én így képzelném el:

Anotalk style: Regisztrációhoz kötött, minden információ titkos marad, de a férfi tényleg férfi, a nő pedig tényleg nő. Senki nem kíváncsi a k@ngörcsös nyomikra. Következő lépcső a korcsoportok. Mobilos verzión működik úgy ahogy, de ezt is úgy határoznám meg, hogy én mennyi vagyok, és hány évessel akarok beszélni. Intervallumosan jó. Egy újabb szempont: unatkozok és hülyeségeket fogok írni mondani; Párt szeretnék találni; Duggni akarok

Ez is egy olyan dolog amit valamiért nem lehet felvállalni. Legutolsó szűrő esetleg IP-Cím alapján, vagy adatmegadással, de megyékre bontani a szűrést, megyetávolságokat megadni, vagy országos szinten. Ez így működhet.

2017. szept. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Másik kedvenc a badoo, szintén regisztrációhoz kötött fényképesen igazolt profilokkal működhetne. De az üzenetküldést nem úgy korlátoznám le, hogy 2 üzenet és várj a válaszra. Addig nem engedném a másik félt írni engedni, vagy cselekedni, amíg nem válaszol meg minden egyes üzenetet legalább egyszer.
2017. szept. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha már a sok tinilány önbizalom növelése céljából felregisztrál, akkor ennyit fizessenek érte. A kreditrendszer szánnivaló.
2017. szept. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!