Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem magányosnak magam?

Miért érzem magányosnak magam?

Figyelt kérdés

Vannak barátaim,családom,család tagjaim mindenki kedvel szeret ahogy is mindenki!

de valahogy magányosnak érzem magam,nem nagyon érdekelnek emberek,nem vagyok depressziós nem ért semmi olyan dolog vagy ilyesmi...nem az emberekkel van baj:)vágyok valamire,már mindent meguntam úgy ahogy van,de nem értem miért.

Közben olyan különlegesnek érzem magam,mintha át látnék az embereken (nem szó szerint) vannak céljaim de úgy érzem nem fontosak és nem komoly célok.Azt várom hogy felnött lehessek és minden célom elérjem,az emberekre vissza térve kedvelnek,de én vlm különös vlm vágyok,persze boldog is vagyok,de nem egészen (teljesen) nem olyan vagyok mint egy átlagos ember, persze ez az én véleményem.

Mindig a jobbra vágyok pedig Így is minden jó nagyon is,alig várom végezzek a sulival azt is nagyon unom már.Más élet stÍlust akarok váltani,nem nagyon tudok kikapcsolodni,olyan jó barátokkal lenni és mindig mindenki olyan boldog én soha nem tudom senkitől átvenni a boldogságot és ha igen is olyan hamar elmulik! ...ahogy elmondtam jó életem van,szüleim is szeretnek minden...de én valami különlegesre vágyok!nem sok emberrel szoktam beszélgetni ilyesmikről...nem is szertnnék!

Bocsánat hogy össze vissza Írtam mindent,mindent leÍrtam ami bennem volt:) és valaki van ilyen helyzetben mind én,vagy volt már ! válaszokat köszönöm!:)



2018. febr. 25. 16:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Amúgy lány vagyok, 16 éves:)
2018. febr. 25. 16:52
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Nincs veled semmi baj, csak hormonváltozáson mész keresztül. Valaki ilyenkor azt sem tudja, hogy milyen nemű. Nincs veled semmi baj, majd elmúlik.


Minden jót!

2018. febr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod! remélem ez a probléma:)
2018. febr. 25. 17:45
 4/12 anonim válasza:

"Azt várom hogy felnött lehessek "


A felnőttek meg azt várják hogy újra fiatalkorúak legyenek.

2018. febr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

"nem olyan vagyok mint egy átlagos ember"


Minden emberre igaz hogy hajlandóak sokat beleképzelni magukba.

2018. febr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ezt már sokan mondták és igazad van,de én nem tudhatom amig nem tapasztalom:)
2018. febr. 25. 18:48
 7/12 anonim válasza:
Sok korodbeli lányt ismerek akinek hasonló problémái vannak,de mondjuk úgy 15 év múlva majd nevetni fognak anno önmagukon.
2018. febr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
:))
2018. febr. 25. 18:51
 9/12 anonim válasza:

"különlegesre vágyok!"


Ezt nagyon sokan érzik,ez a HIÁNYÉRZET,idöbe telik amig az ember megtalálja a lelki békéjét,de az is lehet hogy nem fog sokáig tartani.

2018. febr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez is nagyon változó ;)
2018. febr. 25. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!