Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi mást tehetnék még?

Mi mást tehetnék még?

Figyelt kérdés

A szüleim 3 hónapja válnak. Ez engem nagyon meg visel mert eddig mindkettejükkel nagyon jó volt a kapcsolatom. De a válás nagyon elmérgesedett, sározzák egymást, nagyon sokat veszekedtek és veszekednek most is. Apa külön költözött tőlünk 2,5 hónapja.


Úgy érzem teljesen kicsúszott a lábam alól a talaj és bizonyos mértékig nem én irányítok. Eltávolodtam tőlük, nem sokat beszélgetünk, sokkal kevesebbet beszélgetek bárkivel. A barátaimmal is távolságtartóbb lettem. Teljesen megváltoztam. Alapvetően egy folyton nyüzsgő, vidám és társasági személyiség vagyok. Most mindent utálok. Magamba zuhantam, mintha folytogatna ez a borzasztó szomorú érzés. Nagyon magam alatt vagyok, semmihez sincs kedvem...


Bár utálok róla beszélni, úgy éreztem, hogy el kell mondanom, szóval a család egyik barátjával beszélek kb egy hónapja. Nélküle bizosan rosszabb lenne. Próbálok olyan dolgokat csinálni amit szeretek de ezekhez is egyre kevesebb kedvem van. Elég rosszul vagyok... Alig alszom.


Nézek filmeket, sorozatokat de már unom azt is. Kimozdulni semmi kedvem.


Mivel javíthatok még a helyzetemen?



#válás #szülő #fájdalom #lelki poblémák
2018. febr. 25. 19:14
 1/3 Mádár0218 ***** válasza:

Nekem már 2 éve elváltak, úgy fogtam fel hogy az ő döntésük, ha már nem szeretik egymást akkor inkább váljanak el, mert csak veszekedés és gyűlölet lenné el a levegőt.


Beszélni kell mindkettővel ennyi az egész, ha kevés akkor még többet.

Kimozdulni pedig csak te tudsz, mi itt a válaszainkal nemtudunk kihúzni onnan ezzen neked kell változtatni

2018. febr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Tudom mirol beszelsz...

Szuleim is ugyanigy vannak csak probaljak megjavitanni

De lehet a te szuleidnel is ezvan elkenne h menjenek kettesben valahova

2018. febr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ők nem akarnak már összejönni és szerintem is jobb ha nem veszekednek és különmennek. de ez így borzasztó. tegnap 2 órás közös programunk volt és alig bírták ki. A végén nayon veszekedtek
2018. márc. 3. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!