Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, aki senkivel...

Van itt olyan, aki senkivel sem beszél, és így érzi jól magát?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy én szándékosan építem le az embereket magam körül és zárkózom be a saját világomba.


Nincs kedvem kommunikálni, embereket megismerni.


Persze jólesik néha, de inkább jobban szeretek csendben maradni, és kerülni az emberi kapcsolatokat.


Egyszerűen én így érzem jól magam. Bár jelenleg nekem nincsenek barátaim, párom, úgy érzem, hogy egy párkapcsolat jól jönne, és ennyi...


2018. márc. 3. 17:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hány éves és milyen nemű vagy, kérdező?
2018. márc. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
egy pár éve ilyen voltam én is. egyszerűen nem volt kedvem megszólalni, nem volt kedvem az emberekhez. nem voltak barátaim. aztán most már szoktam beszélgetni emberekkel meg elvagyok, de most se jobb semmi se, szóval lehet hogy csak továbbra is kussban kellett volna maradnom
2018. márc. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!