Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is van hasonló helyzetben?

Más is van hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és még soha nem volt barátom.

Nagyon rosszul érzem magam emiatt,az osztályomban mindenkinek van barátja kivéve nekem.

Ti mit gondoltok szerintetek elvagyok késve és már soha nem lesz senkim?Van valki hasonló helyzetben aki később találta meg a párját?Sajnos nagyon sokat stresszelek emiatt attól félek hogy örökre egyedül maradok :(



2018. márc. 3. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Én lassan 27 évesen sem voltam még nővel. Ráadásul van még ennél rosszabb dolog is jelenleg z életemben.
2018. márc. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is 18 leszek idén és szintén nulla tapasztalattal rendelkezem párkapcsolatok terén. De én úgy vagyok vele, hogy ami késik, nem múlik. Bízom benne, hogy egyszer majd jókor leszek jó helyen és megtalálom azt a személyt, akivel el tudom képzelni az életemet. Bár azt hiszem, nekem ez egy picit nehezebb lesz, mint a többi, átlagos lánynak, mivel elég gátlásos és visszahúzódó vagyok.
2018. márc. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is 18 vagyok(F) és sose volt senkim. Annyi a különbség,hogy nekem volt lehetőségem valakinél,de elszúrtam..

Tudom,hogy rossz látni másokat,átérzem,de ne törj le! Ritka,hogy fiatalon felnőttkorig is eltart a kapcsolat,ha mondjuk 20 évesen szakítanak,akkor ők is lehetnek ugyanúgy mint te,hogy félnek az egyedül maradástól.

2018. márc. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)Én is úgy vagyok vele mint a 2.válaszoló viszahúzódo vagyok egy kicsit és nem is vagyok túl szép ezért nekem is nehezebb dolgom van.
2018. márc. 4. 12:32
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
Nem vagy túl szép ??? Ilyet meg ne halljak tőled ,volt barátnőm is ezt mondta ,közben ő a világ egyik legcsodálatosabb lánya , kár ,hogy nem tart ,de egy részből nem is bánom ,mert amig jártunk joformán egyszer sem láttam boldognak :/ , most meg legalább látom ,hogy boldog ..... (Egyedülálló ő is ,szoval nem jár senkivel de legalább boldog .... ) F
2018. márc. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen semmiről sem késtél még le. Simán lehet még barátod. Ne foglalkozz másokkal. Ez nem lóverseny. Amúgy én 22 voltam, mikor először barátom lett. 23 évesen pedig férjhez mentem. Találd meg önmagad, ha kiegyensúlyozott leszel és boldog, akkor majd rád talál a szerelem is.
2018. márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Inkább várd ki azt az emberkét, aki megérdemel Téged! :)

Sajnos nekem anno nem volt ennyi eszem, és beleugrottam egy csapnivaló párkapcsolatba, mert rettegtem, hogy egyedül maradok. Camus-t idézve: "Mivel szükségem volt rá, hogy szeressek és szeressenek, azt hittem, szerelmes vagyok. Másként szólva ostoba voltam." Két és fél évet elvesztegettem így az életemből, és utólag nézve sokkal jobb lett volna egyedül úgy, hogy közben építem magam. Ne aggódj, lehet, hogy másnak van barátja, és kívülről minden happy (rólunk is ezt gondolták), de ha kettesben maradnak, lehet más a helyzet :)

Azóta megtaláltam a páromat, de azt a 2 év fél évet az ellenségemnek nem kívánom!

2018. márc. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2018. márc. 10. 20:31
 9/10 anonim ***** válasza:
21 vagyok és még soha sem volt barátom. 18 éves koromig semennyi érdeklődést nem kaptam fiúktól, még barátkozni se voltak hajlandóak velem, sőt általánosban csúfoltak a külsőm miatt. Aztán változtattam a megjelenésemen, így az elmúlt 1-2 évben, ha jól emlékszem 5-en szólítottak le az utcán, az egyetemen pedig volt pár fiú, akit talán érdekeltem, de nem lett ezekből semmi, részben azért, mert még így sem voltam nekik elég jó, részben azért, mert nem engedtem senkit túl közel a korábbi negatív tapasztalatok miatt.
2018. márc. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 naphtha ***** válasza:

Figyelj oda a kisugárzásodra! Mutass határozottságot, akkor is, ha nem vagy az! Kondicionáld magad! Mosolyogj sokat, töltsd fel magad pozitív gondolatokkal, nyiss a világ felé! Változtass a világszemléleteden!

Nem máról holnapra lesz eredmény, de ami értékes és súlya van, annak ára is, az idődbe fog kerülni ;)

2018. jún. 19. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!