Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is élvezitek az egyedüllétet?

Ti is élvezitek az egyedüllétet?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy nincsenek barátai az embernek.


Nekem egyenlőre most így jó, nyűgnek érzem az emberi kapcsolatokat.


2018. márc. 6. 14:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Ezt be meséled magadnak
2018. márc. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

Általában jó, de azért én ennyire nem vagyok remetealkat, jó lenne, ha lennének barátok, de ha nincsenek, azt is kibírom. Némi szociális életem azért van, bár lényegesen kevesebb, mint más embernek, heti egyszer látok embert a páromon kívül , szó szerint, jó helyen lakom, na ezt nagyon élvezem :) Kimegyek sétálni s nem találkozom abszolút senkivel...


De a született magányos farkasoknak biztos megfelel a totális egyedüllét.

2018. márc. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Szeretek egyedül lenni, de azért mindenképp jó, amikor együtt lehetek a barátokkal. Nincsenek sokan, megbecsülöm őket.
2018. márc. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Ez is olyan, mint minden, jó is meg nem is. Alapvetően most kényelmesnek érzem.
2018. márc. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%

Számomra fájdalom. Mindenki elutasít engem baráti viszonylatban is.

Legalább tisztában vagyok azzal, hogy az értéktelen mivoltomból fakadóan nem is várhatom el az ellenkezőjét.

2018. márc. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Ameddig így érzed helyes de amint kényelmetlenné kezd válni és már feltöltődtél, ismerkedj, barátkozz, élvezd az életet.
2018. márc. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Ajjjj, imádtam egyedül lenni, amikor fiatalabb voltam. Az ember azt csinál, amit akar, nem szól be senki. :)

De most már, ha nagy ritkán megadatik, hogy egyedül lehetek, mondjuk egy délután, mindig eltervezem, miket fogok csinálni, de azért már más, mint fiatalabb koromban.

2018. márc. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Igen, én többnyire jól megvagyok egyedül is, bár azért remeteéletre nem vágyom. Szóval, akkor sem érzem magam rosszul, ha emberek közé kell menni, de akkor sem esem kétségbe, ha hosszabb ideig "magam vagyok".
2018. márc. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon szeretek egyedül élni. Nem tudom, hogy nyűgnek érzem-e az emberi kapcsolatot. A legtöbb ember lemerít. Meg ritkán tudok bekapcsolódni beszélgetésekbe. De ezt magamnak kreáltam, angolul csinálok mindent. Pl. nem adok ki pénzt vagy időt arra, hogy moziban szikronos filmet nézzek, ezért nem mentem a barátaimmal, akik "utálnak olvasni". Úgyhogy elmaradoztunk egymástól. Ez van.
2018. márc. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Ki az a gyökér, aki lepontozza a válaszokat? (jöhet erre is, gyökér!)
2018. márc. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!