Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Soha nem beszelgettem meg...

Soha nem beszelgettem meg lanyokkal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1-2 szot persze mar valtottam parral, de ezek inkabb olyanok voltak hogy pl: -mindig kesik ez a busz?- igen. Stb.

De ugy hogy tenyleg beszelgettem volna egy lannyal az sosem tortent meg. Nincs onbizalmam, fogalmam sincs, hogy milyennek gondolnak a lanyok, mit gondolnak rolam, tetszem-e egyatalan valakinek... Ezert nem is merek veluk beszelgetest kezdemenyezni, meg interneten sem nagyon. Azt meg nem varhatom el, hogy ok kezdemenyezzenek, es megis csak s fiu/ferfi dolga. Barataim sem nagyon vannak akiken keresztul lanyok kozelebe ferkozhetnek, szoval nem tudom, hogy lehetne ezen valtozatatni, esetleg ti tudjatok? 18/F


2018. márc. 13. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Jah. Vegyėl erőt magadon,ės beszėlges velük.
2018. márc. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az osztálytársnőiddel sem beszélgettél néha?
2018. márc. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Hát beszégess velük. És ha ehajtanak? Még mindig jobb mint hogy otthon hokizol oszt ha megvót szétkenyed a hasadon oszt nyomod tovább a hülye videjójátékot.
2018. márc. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem első körben az lenne a legjobb, ha nem azon gondolkodnál, hogy vajon mennyire jössz be nekik vagy ilyesmi, hanem csak simán lazán beszélgetnél velük, rájönnél, hogy ők is emberek, nem kell tőlük félni stb. Aztán majd ha már lesz egy kis bátorságod, akkor mehet a csajozás is :)
2018. márc. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia
2018. márc. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!