Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme az életnek barátnő...

Van értelme az életnek barátnő és barátok nélkül?

Figyelt kérdés
...se család, se semmi, csak magára számíthat az ember, mert még csak meg se akarják ismerni. Van értelme? Esetleg valaki van vagy volt ebben a cipőben?
2018. márc. 14. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Egy kutya egy igazi tars akit eltudnek ilyen helyzetben kepzelni.


Ha nem lenne csaladom azaz szuleim akkor nagyon rossz lenne engem a szerelem nem elegit ki sosem lesz olyan a kapcsolat hiaba szeretem mint a csaladnal akiket onzetlenul es kifejezhetetlenul szeretek

2018. márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Ebben az önző világban mindenki csak magára számíthat

Nekem se családom se barátaim mégis azt érzem hogy teljesen szabad és független vagyok

Nem hiányoznak a hamis barátok

Az otthoni drámázás ..megjátszuk a hattyú halálát is


Ugyan úgy megy tovább az élet család szülők barátok nélkül

2018. márc. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az élet, akkor is megy tovább, ha le van bénulva az ember. A kérdés az, hogy van-e értelme!
2018. márc. 14. 15:59
 4/10 anonim ***** válasza:
43%

Én ilyen helyzetben vagyok, és már elegem van az életnek nevezett színjátékból.

Attól, hogy valaki jótét lélek, még bántódása eshet, meghalhat rákban vagy egy hurrikán által, semmi sem biztos az életben, az emberi élet kiszámíthatatlan.

Sokan magányra vannak kárhoztatva, tenni ellene nem lehet ha egyszer ez az adott személy “sorsa”. Úgyis el lesz lehetetlenítve az élet által. Hiába küzd.

2018. márc. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
egyértelműen :-) Nekem néha nagyon tele van a tö.öm a családdal, barátokkal...amikor vizsgázok akkor fokozottan :-) Most egyéni tanrendben nyomom már csak pár vizsga és mehetek záróvizsgázni, de most valami miatt nem tudja az idegrendszerem elviselni az embereket....lennék egyedül.
2018. márc. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért jó mindig más(ok) nyakán lógni? Vagy valaki mellett lenni? Ritka a harmónikus családi, partneri kapcsolat, gyakran a kényszer tart össze sok embert. Sok olyan is van, aki népszerű, sok barátja, követője van, mégis valójában egyedül van, egyedül jobban érzi magát.
2018. márc. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Akard te megismerni őket, erre nem gondoltál még tehát...

Ha valamit akarsz, akkor tegyél érte, nee rinyálj, hogy jaj nincs senkim s sz@rt se ér így az élet...változtass.

2018. márc. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az utolsó hülyeség :"D Következő :D
2018. márc. 14. 21:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Miert ne lenne? Egyedul sokkal kiralyabb dolgokat tudsz csinalni szabad vagy fuggetlen senki nem all az utadba. Szoval kerdesedre a valasz IGEN hatarozottan van ertelme az eletnek parkapcsolat es baratok nelkul.
2018. márc. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Legyetek ráncos bocskorok, ki nem sz@rja le:DDD
2018. márc. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!