Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sokszor érzek szeretet hiányt/...

Sokszor érzek szeretet hiányt/magányosságot, ilyenkor sírni kezdek és szörnyen rosszul érzem magam, hogy tudnám elűzni ezt az érzést?

Figyelt kérdés

2018. márc. 24. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Én is sokszor érzem ezt.

Meg kell tudni szokni. Ha nem lógsz közösségi oldalakon amúgy, akkor elfelejtődhet a vágy.

2018. márc. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elűzni. A sírás segít, hormonokat szabadít fel! Éld meg az érzelmeidet! 🙂


És írtad, hogy magányt érzel. Ez természetes, az ember társas lény, és ha nem elégül ki ez a szükségleted, akkor az elméd így jelez neked a testeden keresztül, érzésekkel.


Tehát ha valamit tehetsg itt, akkor az a társaság iránti szükségleted.


Ez meg nagyon egyszerű... beszélgethetsz-kirándulhatsz rokonokkal, elmehetsz sportedzésre, szakkörre/csoportokba, munkahelyen/suliban is talál az ember valakit magának... ezek bazijó dolgok! Persze lehet már a komfortzónán kívül vannak, de az élet is ott van... 😉

2018. márc. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha gondolod írj, kérdező. Én szívesen beszélgetnék veled.
2018. márc. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szívesen elbeszélgetnék barkivel
2018. márc. 28. 21:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mióta érzed ezeket az érzéseket? Középiskolás vagy még? Nem akarok indiszkrét dolgokat kérdezni, csak segíteni szeretnék. Tényleg nem jó, ha elfojtod. Ha tudnád, mennyit sírtam, és még mindig mennyit néha, már kijönne belőle egy akkora tó, mint a Balaton :) Na de hogy a tárgyra térjek, úgy érzed, hogy nincs közeli barátod/barátnőd? Nem tudsz megnyílni esetleg a családban valakinek? A korod csak olyan szempontból érdekes, hogy amíg még felsőoktatás vagy munka előtt vagy, középsulis korban szerintem sokkal könnyebb ismerkedni, még ha nem is tűnik annak néha, higgy nekem! Egyébként én is szívesen meghallgatlak, vagy beszélgetek veled privátban, ha gondolod:) Kitartást és ne add fel, keresni kell valakit, nem lehetsz örökké magányos :)
2018. márc. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!