Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mindig vágytam egy társra....

Mindig vágytam egy társra. Rengeteg lány barátom van de mindig csak barátzónás vagyok. Miért? 26F

Figyelt kérdés

Miért nem érdeklem a lányokat? Én mindig odafigyelek rájuk, szinte bármit elmondhatnak nekem és meg is bíznak bennem, mégsem kellek soha senkinek mint társ.

Mi lehet velem a baj?



2018. márc. 25. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2018. márc. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
Azert mert homokosnak neznek. Szoval itt az a problema hogy ugy viselkedsz veluk mint egy barat. Akkor nyilvan baratzonaba fognak tenni. Mutasd ki a vonzodasod, szedd ossze a tokeid aztan hivd el oket randira. Pont az a baj hogy mindenben egyetertesz veluk, nincs onallo gondolatod, mindig csak azt mondod amit hallani akarnak, bucsuzaskor ilyen langyi olelessel koszonsz el... a meleg baratjuk vagy.
2018. márc. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
Azért mert a nőknek a beszédes alfahim kell,aki folyamatosan nyomja a hülye vicceit és azt hiszi hogy ő a világ közepe..
2018. márc. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Valószínűleg egy rendes srác lehetsz. Egyszer olvastam egy cikket, amiben erről volt szó. Senki nem akar ott vacsorázni, ahová hány. Mivel az érzelmi szemetüket eléd hányják, így nem leszel számukra vonzó.

Ne a barátjuk, lelkiszemetesük legyél. Próbálj meg más pozitív tulajdonságoddal kitűnni.

2018. márc. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

3-as. Tévedsz. Én állandóan hülye vicceket nyomok, és az egómmal semmi sem versenyezhet. Még se vagyok túl népszerű a lányok terén.

Mondjuk eszembe se lenne minden jött ment csaj miatt megváltozni.

2018. márc. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem 23 évesen hasonló a gondom.Az évek alatt rájöttem,hogy én egyszerűen nem érdeklem a lányokat.Ha szépnek nem is,de rendesnek,jó fejnek és viccesnek tartanak,jól ki is jövök a lányokkal/nőkkel,de ha ismerkedésre szánom el magam náluk,akkor a tipikus szövegekkel gyorsan lepattintanak.Emiatt az önbizalmam is a nullához közel van.


De nem is lenne ezzel gond,ha a családom nem piszkálna ezzel folyton,hogy mikor lesz már valakim.Eközben tesóm lassan megházasodik nekem meg közel a 24-hez még nem volt egy rendes barátnőm se.


Elég nyomasztó,sokszor érzem magam feleslegesnek mindezek miatt.Ha nem lenne a családom és az a kevés barátom se,már biztos a könnyebb utat választottam volna.

Szomorú de ez van,valakinek csak ennyi jut...

2018. márc. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Persze. Konnyebb picsogni meg ide irkalni a baromsagaitok mint hogy ferfikent viselkedjetek. Leirtam a valaszom erre lepontoztatok. Viszont megnyugtat a tudat hogy nekem van legalabb baratnom. Sirankozzatok tovabb. Az biztos celravezeto. Idiotak
2018. márc. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert nem tartanak vonzónak.
2018. márc. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%

Szervilisnek tűnsz. Légy öndeterminisztikus. Azt lehet úgy is, hogy nem vagy barom (bár a barmok is öndeterminisztikusak). Persze nehéz belőni a megfelelő szintet.


A Randiguru című film egyébként mutat jókat erről. Meg van még pár ilyen, csak persze ésszel, nem kell átmenni idiótába. :D

2018. márc. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja és ami még fontos: ne a párkapcsolat legyen az elsődleges célod és az életed középpontja, hanem egy harmadik dolog, egy hobbi, szenvedély.
2018. márc. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!