Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha sehogy sem jó?

Mit tegyek, ha sehogy sem jó?

Figyelt kérdés
Igazából én magam sem. tudom megfogalmazni a problémámat, csak az van bennem folyamatosan, hogy nem érzem jól magam, elégedetlen vagyok. Sokat vagyok egyedül, kevés barátom van, ilyenkor társaságra vágyom. Ha valaki beszélgetne velem, akkor beszélgetek is vele, kedves vagyok, de tehernek érzem és szívesebben lennék egyedül. Párkapcsolatok terén ugyanez. Nagyon vágyom már valakire, aki szeret és figyel rám, viszont ha adódik egy lehetőség, egyből azon gondolkodom, hogy kell-e ez nekem egyáltalán. Nem tudom, hogy tudnék ebből a vergődésből kiszakadni, de már nagyon idegesít, hogy nem. bírok megelégedni azzal, ami van. :/

2018. márc. 25. 21:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát, sokszor érzem azt, hogy nem a megfelelő emberekkel hozott össze a sors, meg hogy nem szívesen beszélek velük, tehát valamennyire de
2018. márc. 26. 15:21
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Olyan világban élünk amikor nagyobb boldogság kapni mint adni. Nagyon nehéz adni magunkból, az időnkből. De miért ilyen a világ? "Kihűlt a szeretet". De hamarosan minden megváltozik!
2018. márc. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

@11 Sejtettem. Próbálj meg olyan embereknek a társaságát keresni, akikkel jól érzed magad és magad is meg tudsz nyílni és önmagadat adni. Amíg nem olyanokkal leszel, mindig is így fogod érezni. Mivel nem beszélsz nekik eleget, te leszel a hallgatóság, a lelki szemetesláda. :( Ha pedig te mondasz el valamit, fél perc alatt le lesz tudva...

Nagyon meg akarsz felelni, ezért te alkalmazkodsz inkább. Ez tudat alatt frusztrál és ezért is érezheted ezt.

2018. márc. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
29%
Túl kevés amit kapsz. Valójában nem adódik alkalom, csak vágyaidhoz hasonlóra, de messze nem elég. Várj, amíg megfelelő emberekre találsz.
2018. márc. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!