Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lány miatt öngyilkosság és...

Lány miatt öngyilkosság és depresszió?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 21 éves fiú vagyok, és sajnos eléggé mélyponton vagyok. Nem volt még komoly szerelmi kapcsolatom soha, és már kezdek egy kicsit besokkalni ettől. Életemben eddig háromszor voltam csak szerelmes, de mindig olyan lányokba szerettem bele, akik csúnyán kijátszottak, vagy dobtak a semmiből egy másik fiú miatt, mindegyiknek olyan lett a vége ,hogy több hétig vagy pár hónapig hihetetlenül magam alatt voltam, és nem kevésszer játszottam el az öngyilkosság gondolatával. De visszagondolva ezek mind ilyen flegmább típusú lányok , akikért valamiért vonzódok... Gyűlölöm magam is emiatt ,hogy hihetetlenül tudok ragaszkodni egy-két ilyen lányhoz. Mivel mindig úgy álltam hozzájuk ,hogy ő az a bizonyos nagy Ő,de a mostani csalódásomnál már teljesen a szakadék szélén vagyok. Tudnátok valami tanácsot adni? vagy volt valaki már ilyen helyzetben ?

2018. ápr. 2. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Keresztbe a figyelemért hosszába hogy hatásos legyen
2018. ápr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Az ilyen selejt lányok annyit érnek, amennyit a testük. Vegyél inkább egy új PC-t és játssz valamit a gépen!
2018. ápr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

tanácsok:

1. ne legyél öngyilkos

2. felnőtt emberként meg kell tanulni mérlegelni, hogy kiben bízol meg, és aki tetszik neked, az érdemes-e rá

3. ha 21 éves vagy, ez még jópárszor meg fog ismétlődni, erről szól ez időszak

4. ahogy téged dobtak, te is dobhatod majd a csajodat, amikor úgy adódik

5. nem kell mindent véresen komolyan venni

6. az ilyen tapasztalatszerzés arra jó, hogy alakítsa az elképzeléseidet a párkapcsolatról, és arról, hogy milyen párra van szükséged

7. ne felejtsd el levonni a tanulságokat, akkor nem lesz a szopóka hiábavaló

2018. ápr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Akkor minek loholsz meg mindig a flegma csajok utan? Lehet, hogy kulsore 10/10-ek, de belul meg rohadnak. Probald meg eszrevenni a visszafogottabb, atlagos lanyokat is. Csoborbol vodorbe esel, az elso 2 pofon utan sem tanulsz a hibadbol... nem tudlak sajnalni, bocs.
2018. ápr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
nő miatt soha, nem szabad megadni nekik ezt az örömöt
2018. ápr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azokból amit irtál inkább arra következtetek, hogy tulajdonképpen te szivatod saját magad hozzáférhetetlen lányokkal. Kicsit nézz magadba, ismerd ki mélyen magad, vagy járj el valamilyen terápiára
2018. ápr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az életedet ne akard eldobni, mert meg kell látnod, hogy az élet ajándék, az élet csodálatos, csak meg kell találnod benne a helyedet, ami boldoggá tesz, és amiért erre a világra jöttél. Az öngyilkosság nem old meg semmit és hatalmas fájdalmat okoznál a családodnak! Találd meg azt amit szeretsz csinálni! Sportolj! Csak ÉLJ!
2018. ápr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmiféleképpen ne a PC világába menekülj, mert az elég költséges tud lenni és függővé válhatsz! Tessék tovább ismerkedni. Csak az lehet a baj, ha valóban szereted, mert akkor nehéz mást szeretni helyette.
2018. szept. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!