Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mikor hatalmasodik el az...

Mikor hatalmasodik el az embereken a magány?

Figyelt kérdés
Az utóbbi napokban sokat olvasgattam ebben a témakörben és sokan mondhatni bele vannak betegedve a magányba. Szerintetek ez mikor következik be? Mármint az után , hogy egyedül marad az ember, mikor kezdenek ezek a negatív érzések elő törni?

2017. nov. 9. 20:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Nagyjából akkor, mikor külső segítség kéne, hogy továbblendüljön valaki bizonyos gondolatokon, de ez nincs, és belekerül egy ördögi körbe.
2017. nov. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam már elhatalmasodott. Senki nincs,akivel (értelmesen és őszintén) lehet beszélni. Csak hülye barmok vannak körülöttem és már lassan a szó szoros értelmében megőrülök.
2017. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen embereken nem tudom érteni, akit csak üres lakás vár az meg is érdemli. Egy kutya jó időtöltés tud lenni.
2017. nov. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#2 Ez onnantól számítva, hogy kialakult ez a helyzet mikor kezdődött?

Hány hét? Hónap ?

2017. nov. 9. 21:18
 5/17 anonim ***** válasza:
46%

Köszönöm, 3-as, barátnőm nem lehet, kutyákat nem szeretem, megérdemlem, így van. Te is megérdemelnéd, hogy a lassan 9 éves küzdősport múltam határait rajtad tesztelgessem. Valahogy ez most örömöt okozna.


Amúgy, kérdező! Én gyakran hittem, hogy elhatalmasodott rajtam, de sajnos csak most történt meg igazán és ennél még lesz rosszabb is. Az ember igazából érzi, amikor igazán mélyen van és nem csak átmeneti, hanem úgy tényleg rendesen depressziós. Én olyankor nem tudok enni, nem tudok figyelni, nem tudok dolgozni, de semmit, csak az egyik sarokban ülök és bámulom a másik sarkot, nem akarok emberekhez szólni, csak fekszem és a plafont nézem, illetve tudományos tényekkel bizonyítgatom magamnak, hogy a halál után nincs semmi, nyugodtan lehet az ember öngyilkos. Nálam ez ilyen, de gondolom másnál meg más. Egyre gyakrabban vagyok amúgy ebben az állapotban. És nekem 4 év után jött ez ki.


Privátot nem kérek, mert ilyenkor szoktak jönni néha, 1-2. Köszönöm!

2017. nov. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
Rajtam általában olyan este 11 fele.
2017. nov. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
En egyszer ezt olvastam/"Amikor sok jót tettél az életedben,napról-napra észreveszed,hogy egyedül maradtál,lezárult egy korszak az életedben".
2017. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#5 köszönöm a választ


#6

Szóval napközben teljesen jól érzed magad?

2017. nov. 9. 21:42
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok. Az attól függ. Hétköznap napközben teljesen, este kicsit rossz. Hétvégén délelőtt semmi gond, de délutánra már kevésbé kellemes. Hiába van itt bárki, akkor is magányosnak érzem magam. És este katasztrófa.

De nem hiszem hogy komoly gondom lenne. Csak sima magányosság, semmi komoly dolog.

2017. nov. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Pl. ha egyedül marad egy munkában és nem mer segítséget kérni (munkahelyen), ez kihat a magánéletre is, az otthoni kapcsolatokra. Szóval elindulhat egy körfolyamat ezáltal.
2017. nov. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!