Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális az, hogy 21 éves...

Normális az, hogy 21 éves létemre még sose volt barátom?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 2. 20:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Semmiképpen sem normálatlan
2018. ápr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
Ha én találkoznék egy ilyen lánnyal, az én szemeben jóval többet érne,mint az,akinek már megszámlálhatatlan volt....
2018. ápr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Normális.
2018. ápr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
42%
Hát szerintem egy-két futó kapcsolat már beleférne ebbe a korba, de alapvetően ne érdekeljen, hogy ez normális-e vagy sem. Ha neked ez így jó, akkor csináld, ha nem, hát változtass rajta. Ebben a témában ne a másik véleményét nézd, hanem a sajátod.
2018. ápr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
15%
most merült fel benned először ez a kérdés?
2018. ápr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom, de nem nem is az számít, hogy én mit gondolok erről, hanem, hogy Te mit gondolsz róla. :)

És még lehet simán barátod, nem maradtál le semmiről. :)

2018. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
31%

#1 veszélyes játékot játszol

Már majdnem ment a piros lefelé mutató kéz, de újra elolvastam amit írtál😆

Egyébként teljesen normális

2018. ápr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%

Igen, az. Nem mindenki akar futó kapcsolatokat és nem mindenki talál egy potenciális igazit ilyen hamar. Sokan eleve későnérők, illetve másra koncentrálnak (engem ebben a korban leginkább a programozás érdekelt, korábban pedig a matek. ez még nem zárja ki a fiúkat, persze, de nem lett volna nagy baj, ha kihagyom azt a komolytalan tévedést 17-18 évesen).

Nem késtél le semmiről.

2018. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
69%
Semmi rossz nincs ebbe. Én olyan 24 éves lányt ismerek akinek szintén soha nem volt barátja, és nem csúnya lányról van szó. Nála az a baj hogy félénk és soha nem mert lépni, akárhányszor udvaroltak neki mindig hátrált, nagyon nehezen engedett magához közel embereket még barátilag is. Én is csak azért vagyok vele jóba mert együtt dolgozunk de felém is nagyon nehezen akart nyitni amikor betanítottam még az elején.
2018. ápr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ment néhányatoknak a zöld kéz. Nem akarok futó kapcsolatokat.
2018. ápr. 2. 21:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!