Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért baj az bárkinek is,...

Miért baj az bárkinek is, hogy ha nincs órám egyetemen bejövök vásárolni a városba?

Figyelt kérdés
Egy szabadnapom van, akkor intézem minden ügyemet, bevásárolok, ez miért baj?
2018. ápr. 5. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy baj? Konkrétan azt csinálsz, amit akarsz, amíg törvénybe nem ütközik. Nem vagyok jogász, de van egy furcsa érzésem, hogy ebben nincs semmi törvénytelen.
2018. ápr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok hogy senkit se zavar vagy érdekel. Lehetnél te szabadnapos pályakezdő is. Én csak középiskolás vagyok, de amikor iskolaidőben igazolással a zsebemben máshol vagyok sose kapok se megjegyzéseket, se nehezlő pillantásokat.

Nem hiszem hogy bárkit ez zavarna. Lehet hogy te zavarod őket, de annak nem ez lesz az oka.

2018. ápr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bebuszoztam múlt héten a másik városba, mert meghozatták a kabátomat, akkor is ez volt... Hogy suli időben összevissza mászkálok...
2018. ápr. 5. 16:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Szólt valaki érte?
2018. ápr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A többiek röhögtek, hogy ez még ilyenkor is bejár, hiányzik neki a suli stb.

Meg volt, hogy megállítottak az utcá is, hogy suliban lenne a helyem...

2018. ápr. 6. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!