Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 25 éves vagyok és még szűz,...

25 éves vagyok és még szűz, nagyon ciki?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, ez azért van mert szőrős vagyok, nem tudom mit fogok csinálni ha le kell vetkőznöm valaki előtt, nem tudom magam normálisan leborotválni borostás maradok ott alúl, meg nagyon szőrős vagyok a hasam is szőrős, mi van ha valaki meg akarja fogni a hasam. Egyáltalán eljutok-e odáig.Bűnronda nem vagyok vagyis volt már udvarlóm , de nagyon szőrős vagyok azt nem látják kívülről.

2018. ápr. 14. 17:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
11%

Én megkeféllek szívesen.

26F

2018. ápr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
19%
Én 35F vagyok, nem vagyok szép, de ilyen kérdést kitenni fölösleges...
2018. ápr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
58%

Na hány lövést kaptál a GYDH katonák privát-karabélyából? :D


A szüzesség lassan fizetőeszköz lesz. A szűzhártyából préselt papírpénzen bármit megvehetsz!

2018. ápr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Már csak nevetni tudok magamon
2018. ápr. 14. 19:05
 15/25 anonim ***** válasza:
Nehogy magadon nevess.... Bármi is az ok, orvosolható, ha gondolod írj (nem ismerkedni akarok)
2018. ápr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

mit szégyenlsz rajta?

hogy kicsit vadabb, ősibb génjeid vannak?



most komolyan és félreérthetetlenül ideírom, hogy soha senkit nem támsdtam le ezen az oldalon és nem ismerkedek itt..


tehát nem a mindenkitprivivelbombázokcsaklegyenvkim kategória véleménye..


én pl megtanultam együtt élni két hallókészülékkel úgy hogy többre tartom magam mióta vannak...


nem szeretem hallani azt sem hogy vki szégyenl egy erénynek számító állapotot


fel a fejjel, naa..


2xf

2018. ápr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

egy kis szőr nem nagy dolog, hiszen mindenki szőrös

borotváld nyírd amit szeretnél, de persze ne minden nap

és emiatt ne aggodj, mert ez tényleg semmiség

ne csüggedj, aki szeretni fog az elfogadja ezt és hidd el h nem fogja érdekelni ha kordában tartod és ápolod magad

f/23

2018. ápr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
100%

Az, hogy szűz vagy nem ciki. Lesz olyan aki megfogja becsülni.

A szőrösödéssel orvoshoz mennék a helyedben, lehet hormonprobléma is. Bár lehet tudod, miért van. De hülyeség ez miatt nem közelengedni magadhoz valakit. Van epilátor, gyanta, borotva. A nagyon vészes helyeken gyanta, vagy epilator hogy ne érződjön ha ennyire zavar téged. Hozzá lehet szokni.

2018. ápr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
45%

Vegyük szépen sorban:

1)szűzesség: mint ahogyan mondták,nem ciki,nem gáz,nem szégyen,nem röhelyes sem semmi. Én sokkal többre tartok egy szűz lányt,főleg ha eljutunk oda,hogy úgy érzi én lennék az,akit keres. Nem azért,mert én leszek az első,avagy mert fenn van a bakkancs listán,hogy x lánynak el kell vegyem a szűzességét. Pusztán mert ezzel azt fejezi ki,hogy bízik bennem és hogy mindennél jobban szeret,és ezt egy hatalmas megtiszteltetésnek tartanám.


2)szőrzet: nem tudom,hogy hol szőrösödsz s milyen mértékben,hogy mindent ennek tulajdonítasz,de nem hinném,hogy ennyire tragikus lenne a helyzet. Én pl nem tartom taszítónak az ilyesmit,egy kis pihe a hason karon,sosem csináltam belőle vitát,s ez után sem fogok. Nem kizáró ok és nincs elvárásom se ezzel kapcsolatban. (Azért bajsza ne legyen,de csak ennyi).


Lehet maradinak tűnők,de ha valaki szeret,meg fogja érteni.

2018. ápr. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
én vettem lézeres készüléket, nem sokat használ.
2018. ápr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!