Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 25 éves vagyok és még szűz,...

25 éves vagyok és még szűz, nagyon ciki?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, ez azért van mert szőrős vagyok, nem tudom mit fogok csinálni ha le kell vetkőznöm valaki előtt, nem tudom magam normálisan leborotválni borostás maradok ott alúl, meg nagyon szőrős vagyok a hasam is szőrős, mi van ha valaki meg akarja fogni a hasam. Egyáltalán eljutok-e odáig.Bűnronda nem vagyok vagyis volt már udvarlóm , de nagyon szőrős vagyok azt nem látják kívülről.

2018. ápr. 14. 17:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
egyébként én is 25 vagyok és szűz. voltak udvarlóim, de félénk vagyok, nekem is pici szőr van a hasamon, és eléggé aszociáis vagyok. de vannak barátaim, és többség nem gondolná ezt rólam. ráadádsul évekig szerelmes voltam egy meleg férfiba, ez se dobta meg a párkapcsolataim számát...
2018. ápr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy kerdezo! szeretlek!
2018. ápr. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Szívesen segítenék a szüzességi problémát illetően.xd
2018. ápr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
A szüzesség elvesztése nincs korhoz kötve, egyáltalán nem ciki
2018. ápr. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
IPL lézeres szőrtelenítés a megoldás szerintem. Próbáld ki.
2018. máj. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!