Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan rokonotok, aki az...

Van olyan rokonotok, aki az emberektől teljesen elzárkózva, senkivel sem kommunikálva, totál magányosan él?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 16. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az azért nem igaz, hogy senkivel, de én tényleg nagyon kevés emberrel tartom a kapcsolatot. A szűk családomon kívül senkit nem engedek közel magamhoz.
2018. ápr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Csak annyit tennék hozzá, hogy aki egyedül él az nem feltétlenül magányos.

Én is egyedül élek és egyáltalán nem vagyok magányos. Annak örülök, hogy senki sincs a közelemben és békén hagynak. Magányosabb vagyok mikor emberek vesznek körül.

2018. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, van.

Az összes kapcsolata annyi az emberekkel, hogy elmegy boltba bevásárolni, a bankba a számláját kezelni meg évente kétszer odamegyünk meglátogatni 1-2 napra.

De mivel ez neki megfelel, ezért senkinek nincs beleszólása.

2018. ápr. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nagynenem 25 eve nem mozdult ki a hazbol, a falat nezi egesznap
2018. ápr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jelen: munka+heti+1× a szülők kivételével senkivel sem bratyizom. Szívesen lennék vállalkozó, akkor mégjobban sikerülne a remeteséget megteremteni:).
2018. ápr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szintén jelen.
2018. ápr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

15 évesen lassacskán kezdem felfogni hogy felnőtt koromban hogy akarok élni ,igen teljesen egyedül .Mint a második válaszoló én is akkor érzem a legmagányosabbnak magam amikor társaságban kell kötelezően lennem (p.iskola) ,emelet már a szüleimmel is szinte csak formalitásban élek (ezt hogy is értem ,nos hogy reggelente köszönünk egymásnak ,haza jövök és akkor is ..és szinte ennyi)

Félig meddig már nem is érzem sokszor magam élőnek ,csak mintha egy beprogramozott gép lennék aki nap mint nap eljár az iskolába és ebből áll az élete ,persze pár éve már mosolyogni sem tudok úgy mint régebben ,és nem is vágyok az emberi társaságra .Az egyetlen örömöm talán az hogy gépezek (avagy gamerkedek ) ..és ennyi XDD

2018. ápr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó:15évesen hogy lehetsz ennyire kiábrándult?Nincsenek a suliban se haverjaid?

Én is egyedül élek a cicáimmal,de imádok bulizni,ismerkedni,kollégáimmal dumálni,de az együtt élést én sem preferálom!Megőrülnék,ha még otthon is vkivel jópofiznom kéne!Azért elég gáz,h mennyien gondolkodunk így,pedig azt mondják,h az ember társas lény!:)

2018. ápr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: van olyan ember. Én. Jó ez így.
2021. okt. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!